Tohle Jirku položí! Andrea Pomeje přiznala vztah s tímto svalovcem

Po přečtení těchto řádků zůstanou nemocnému Jiřímu Pomejemu oči pro pláč. Návrat k matce jeho dcerky Aničky Andree Pomeje se rozhodně konat nebude. Kromě toho, že se rozhodla pět měsíců po odloučení podat žádost o rozvod, se vedle ní objevil někdo druhý. Svalovec Petr.

Jiří Pomeje se sice před časem demonstrativně oholil a prohlásil, že hází minulost za hlavu, zakládá svou vlastní nadaci a znovu se pokusí postavit na nohy, zůstalo ale jenom u slibů a oholené hlavy. Zatímco on celé dny tráví tím, že se jen přemisťuje ze svého příbytku do nedaleké večerky či hospody, jeho stále ještě manželka se rozhodla pro život bez něj. Podle informací Expresu ho rozhodně nehodlá strávit sama.

Andrea se totiž měla v posledních týdnech sblížit se svalovcem Petrem Plačkem, který se od otce její dcerky Aničky diametrálně liší. Nejenže nemá se showbyznysem nic společného, navíc pracuje, a to rukama. Petr je totiž zaměstnaný v rodinné firmě, kterou založili bratři Plačkové v roce 1992 jako klempířství. Nyní kompletně realizují střechy na klíč.

Když ale Petr zrovna neleze po nějaké střeše nebo se nevodí po pražské Náplavce za ručičku právě s krásnou Andreou, tráví svůj volný čas v posilovně. A to je zřejmé i z jeho svaly prošpikované postavy. Závidět by totiž mohl i sám Arnold Schwarzenegger v nejlepších letech.

Podle informací Expresu by spolu měli milenci trávit každou volnou chvíli a svou lásku nikterak netají. Když Petr napíše na svůj Instagram, že je šťastný, Andrea je první, kdo mu fotografii a tajný vzkaz pro ni lajkne.

Pomeje nezapírá, že se s Petrem zná. „To, že jsem se s ním viděla, zapírat nebudu. Ale vztah potvrdit nemůžu,“ sdělila nám Andrea, kterou nejvíc zajímalo, odkud jsme se o Petru Plačkovi dozvěděli. 

Plačkovo vyjádření se nám bohužel nepodařilo sehnat. Jelikož se ale vztahem s Andreou měl již chlubit kamarádům v posilovně, zdá se, že to s ní myslí vážně. 

Tak snad Andrea Pomeje konečně najde štěstí. Má za sebou totiž velmi náročné měsíce, které by zvládla málokterá žena. Otázkou je, jak na novinku zareaguje její stále ještě manžel. Snad se zase neopije a nebude se pokoušet dobývat do jejího bytu. To by na druhé straně dveří také mohl stát právě Petr, s nímž by se Jirka určitě nerad potkal. Andrea už má svého ochránce. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  112
 • Trapas
  55
 • Haha
  35
 • Tvl
  32
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat