jít naiDNES.cz

Život s Jirkou? To je jako pátrat po pravdě! Andrea Pomeje vyvrací možný návrat

Existuje šance, že se Andrea Pomeje vrátí k otci své dcerky Aničky Jiřímu, nebo jde o definitivní konec? Ačkoliv se v posledních dnech objevily informace naznačující návrat v podobě psychologické poradny pro oba manžele, poslední slova Andrey nás utvrzují o opaku.

Počátkem dubna sice Andrea Pomeje sbalila svému muži jeho věci a vystěhovala ho ze společně obývaného bytu, Jiřího osud jí ale není lhostejný. Nejenže Pomejemu pravidelně vyvařuje, aby se neztrácel před očima, nyní dokonce svolila, že by kvůli jeho léčbě absolvovala terapii s psychiatrem Janem Cimickým, který má Pomejeho v péči.

Přestože se může zdát, že jde o první z řady kroků potřebných pro obnovu manželství, Pomeje je nekompromisní.

To alespoň vyplývá z jejího vyjádření, které exkluzivně poskytla Expresu. „Je zbytečné si sobě nebo okolí něco nalhávat, ale vnitřně cítím, že už se k Jirkovi nevrátím,“ sdělila nám Pomeje s tím, že jí ale není manželův osud lhostejný.

„Pořád ho mám ráda a chci, aby byl zdravý. Byli jsme spolu osm let,“ pokračovala Andrea, která se snaží být Jirkovi oporou.

„Jestli mu má přítomnost na terapii pomůže, budu moc ráda,“ říká oblíbená dýdžejka, která vysvětlila, proč je přesvědčená o tom, že se k němu již nikdy nevrátí.

„Život s Jirkou je prakticky o tom, nonstop pátrat, co je pravda a co ne. Po dvou měsících odloučení se změní jen to, že tenhle stres odpadne. Byla jsem na něj hodně naštvaná, ale teď je důležité, aby se dal do pořádku a byl tu pro naše dítě,“ uzavřela Andrea Pomeje, která tak svým jasným vyjádřením pro Expres.cz udělala přítrž spekulacím.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Haha
  15
 • Cože
  15
 • Trapas
  13
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat