Andrea Pomeje pod palbou nechutných zpráv. Oporou je jí statný pokrývač!

Slova, která již nemůže vzít zpátky. Jen několik hodin před tím, než se provalilo, že Jiří Pomeje zase bojuje se zhoubnou rakovinou, matka jeho dcerky Aničky Andrea z plných plic řekla, co si o něm myslí. Tato slova, jak se zdá, leží v žaludku fanouškům zkrachovalého producenta, kteří na Andreu útočí!

Ať udělá cokoliv, bude za tu nejhorší, Andrea Pomeje je v nezáviděníhodné pozici. Ačkoliv Jiří Pomeje nepřestal po propuštění z nemocnice, kde mu počátkem roku voperovali tzv. slavíka, čímž mu zachránili život, pít a pravidelně doma tropil scény, až se ho jeho žena postupně začala bát, za mrchu je v očích mnoha jeho fanoušků právě pohledná dýdžejka.

Té nemohou odpustit, že si vybrala klidný život pro sebe a svou dcerku Aničku a rozhodla se svého muže opustit. „Denně mi chodí zlé zprávy na sociálních sítích. Když je mi existenčně zle, pomáhá mi rodina, přítel a přátelé,“ sdělila nám Andrea, které je nyní velkou oporou právě pokrývač střech Petr Plaček. „Petr je úžasný,“ říká Andrea.

Ačkoliv je mnohdy na pokraji svých sil, nesmí na sobě dát nic znát.

„Před Aničkou se musím držet, starat se, smát se a odpovídat na otázky. K tomu musím plnit práci, jezdit a s lidmi tváří tvář řešit svůj osobní život. Já na Jirku myslím každý den, mluvil s rodinou. Je to strašný, cítím se zle,“ říká Andrea s tím, že kvůli této situaci již musela odmítnout tři nabídky na práci.

Ačkoliv otce své dcerky opustila, Andrea stále pevně za Pomejem stojí a doufá v jeho brzké uzdravení. Dokonce udělala ústupek, aby podpořila Pomejeho psychiku. Primáckému Top Staru totiž prozradila, že nechala pozastavit rozvodové řízení.

„Byli jsme spolu osm let, máme spolu holčičku a budu ho mít v srdci vždycky, i kdyby se stalo cokoliv, i kdybychom byli sebevíc rozhádaní, tak ho vždycky budu mít ráda a nikdy bych mu nepřála nic špatného,“ vysvětlila Top Staru.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:22 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Trapas
  21
 • Tvl
  13
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  6
Komentáře