Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila otce své dcerky Aničky Jiřího Pomejeho kvůli jeho alkoholovým eskapádám ze společného bytu, se rozhodla podat žádost o rozvod. Již kvůli tomu dokonce navštívila svého právníka. A Pomejemu vzkazuje: Jdi se léčit!

Pět měsíců Jiří Pomeje a jeho krásná manželka Andrea již nežijí pod jednou střechou. Přestože Andrea zpočátku nepopírala, že existuje mizivá naděje, že by se někdy mohli znovu dát dohromady, ale jenom za předpokladu, že Jirka přestane pít a znovu se postaví na vlastní nohy, nyní jí došla trpělivost. „Již jsem se potkala s právníkem. Nemá smysl to prodlužovat,“ sdělila Expresu Andrea s tím, že by se její muž měl jít raději léčit.

Jiřího docházení k Janu Cimickému prý neplní svůj smysl. „Podle stavů, ve kterých ho vídám, tak bohužel. Léky asi bere, ale v kombinaci s alkoholem to není ideální,“ říká Andrea a dodává, že její muž je samé prázdné gesto. Tak popisuje i jeho demonstrativní oholení hlavy.

S věčně opilým Pomejem nedošla trpělivost jenom Andree, ale i jeho kamarádům. Právě jeden z nich kontaktoval Expres a jeho slova si zkrachovalý producent za rámeček nedá.

„On není schopný ničeho. Přes den se ožírá, v noci spí. Je to troska. Druhá Bartošová. Pokud ho potkáte a je v pohodě, jde o náhodu. Bere prášky, na ty chlastá a pak má halucinace. Svým chováním táhne Andreu ke dnu,“ říká jeden z Pomejeho bývalých kumpánů s tím, že pravidelně se má snažit v opilosti dobývat do bytu své bývalé partnerky.

„Mlátí na dveře a dělá tam cirkus. Pak si to druhý den nepamatuje. Je nespolehlivý a úplně mimo. Ona se pak navenek tváří, že je vše v pořádku, ale není. Nejhorší na tom je, že je zdravý a může chodit do práce. To ale v plánu nemá,“ uzavírá náš zdroj.

S ohledem na jeho slova není divu, že se Andrea rozhoupala a rozhodla se podat žádost o rozvod. Tak snad tohle bude pro Jirku tím impulsem, aby se postavil na nohy.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:06 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Super
  18
 • Haha
  16
 • Tvl
  15
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře