Vymyslel si nádor v břiše! Andrea komentuje citové výlevy Jiřího Pomejeho

Mluví už Jiří Pomeje z cesty? Andrea Pomeje komentuje citové výlevy svého stále ještě muže. | foto: koláž expres

Jedná z deliria? Jiří Pomeje (53) měl poslat do redakce Extra.cz znepokojující zprávu: „Zabila mě moje žena.“ Ačkoliv následně vyvrátil, že by takovou zprávu napsal, jeho manželka Andrea Pomeje na to má jiný názor. Myslí si, že to může být citové vydírání, které už v minulosti několikrát předvedl.

Jiří Pomeje prožívá velmi náročné životní období. Jak praví lidové rčení, zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Redakce Extra.cz měla obdržet od Pomejeho zprávu, v níž stálo: „Zabila mě moje žena.“

Jeho stále ještě manželka Andrea Pomeje se s ním spojila hned, jak se o tom z médií dozvěděla.

Vůbec to nechápu. Jirkovi jsem hned volala, když mě novináři upozornili, a normálně to zvedl. Popřel, že by něco posílal. Já teda pochybuju, že by se mu někdo naboural do telefonu a posílal zrovna takovouhle větu,“ řekla dýdžejka pro Blesk.cz.

„Bere nějaké léky na spaní, tak třeba to poslal v nějakém deliriu,“ dodala Andrea.

Andrea s Jiří Pomejem komunikuje jen omezeně a dlouhodobě si stěžuje na to, že ji manžel zahrnuje trpitelskými výlevy, jinak s ním není kloudná řeč.

„Naše poslední komunikace před třemi dny a byla zase plná lží. Tvrdil mi, že má nádor v břiše, tak jsem zavolala jeho lékařům, kteří mi řekli, že to není pravda. Neměl by se rouhat, ať to má jakýkoliv důvod. Je to citové vydírání. Jsou to jeho zbytečná gesta a kopání kolem sebe do prázdna. Bohužel se naše komunikace smrskla na tyhle výlevy,“ stěžuje si bruneta na chování svého manžela.

Podle dýdžejky se Jiří doposud nesmířil s tím, že si Andrea našla nového partnera, svalnatého pokrývače Petra Plačka, s nímž také už žije.

Jiřímu Pomejemu jsme se snažili dovolat, bohužel je nedostupný.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:02 10. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Haha
  25
 • Tvl
  16
 • Cože
  14
 • Super
  13
 • Sladký
  11
Komentáře