Andrea Pomeje má platit dluhy za Jirku. Co nám k tomu řekl zkrachovalý producent?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Pět měsíců po rozchodu s Jiřím Pomejem našla novou lásku v náručí svalnatého pokrývače Petra Plačka. Má ale jejich vztah budoucnost? Podle informací Expresu totiž Andrea na otci své dcerky Aničky stále dost lpí. Kromě toho, že za něj má platit dluhy, údajně mu stále platí měsíční paušál na mobil.

Andrea Pomeje sice před pěti měsíci vyhodila otce své dcerky Aničky Jiřího Pomejeho ze společného mezonetového bytu na pražském Břevnově, záhy ale podle informací Expresu měla zjistit, že se z něj nejspíš bude muset vystěhovat také. Podle našeho zdroje totiž měla odhalit, že Jirka po sobě zanechal několik měsíců nezaplacený nájem. A to přestože mu Andrea údajně měla peníze na činži dávat.

„Byl to pro ni šok. Řešila spoustu problémů a najednou další. Andrea se ale vzchopila a stěhovat se nebude muset,“ říká náš zdroj s tím, že kdyby majitel bytu nebyl její známý, Andrea Pomeje by i s dcerkou skončila na dlažbě.

Nutno připomenout, že pokud jsou naše informace přesné, nejde o první případ, kdy by byl Pomeje obviněný z toho, že „ukradl“ své manželce peníze. Již jeho druhá žena, Iveta Bartošová, ho totiž nařkla z toho, že jí měl krást peníze. „Doma peníze záhadně mizely. Ten den jsem ale postrádala už větší částku. Vlezla jsem Jirkovi do kapes. Ve skrytu duše jsem doufala, že tam nic nenajdu. Ale našla,“ svěřila se před mnoha lety tragicky zemřelá zpěvačka, která přiznala, že před svatbou jí Pomeje o svých dluzích řekl, ale tvrdil, že dluží „jen“ dvacet milionů korun, a ne osmdesát.

Má sice pověst dlužníka, který již roky žije díky štědrosti svého nejlepšího kamaráda Pavla Páska, dali jsme ale prostor i Pomejemu, aby se k situaci vyjádřil. A jeho odpověď nás nepřekvapila. „Je to nesmysl, že mi dávala peníze na nájem. Nesmysl. Nevím, kdo to řekl. Když byl nějaký dluh, tak se doplatil. Přiznávám, že jsme někdy měli zpoždění s nájmem. Ale je nesmysl, že by mi dávala peníze na nájem,“ řekl nám kategoricky Pomeje.

Když jsme se ho zeptali, zda je pravda, že mu jeho žena stále platí mobil, byl překvapený. „Ty jsi mluvil s Andreou?“ zeptal se nás překvapeně místo odpovědi.

„Máme dohromady dva mobily. Televizi taky. Kdo jak mohl, tak to platil. Mám na to doklady, že jsem platil ze svých peněz. Ne z jejích. Je to nesmysl. Teď ze mě bude dělat blbce. Není to pravda. Mám toho dost. Rozvádí se se mnou, jsem sám, potřebuju práci. To, co dělá Andrea, je smutné. Mám papíry od zaplacení mobilů, plynu a elektriky. Vše je napsané na mě. Byli jsme v manželství, kde se finance dělily tak, jak to šlo. Teď kvůli tomu, co se děje a k čemu se rozhodla, tak já budu nejzlejší?“ ptá se Jiří Pomeje s tím, že na sebe plivat nenechá.

„Přeju jí krásný život, ale citliví lidé si srovnají v hlavě, co se stalo a jak to je. Nebudu tahat špinavé prádlo. Byli jsme normální domácnost. Je to pro mě těžké,“ uzavřel Pomeje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:43 19. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  110
 • Tvl
  38
 • Haha
  35
 • Cože
  24
 • Sladký
  17
 • Super
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat