Vánoce u celebrit třikrát jinak: Uhodnete, kdo je „eko“ a kdo to neřeší vůbec?

Vánoce celebrit třikrát jinak... | foto: instagram

Nejsou Vánoce jako Vánoce, což dokládají i sociální sítě našich celebrit. Někdo vánoční náladu nevnímá, výzdobu neřeší a svátky prožívá pouze v tichosti domova. Někdo si naopak potrpí na vymetání vánočních trhů a dopřávání si typických zimních specialit. Třeba svařáku! Ani tady se ale slavní neshodují! Zatímco někdo zkouší svařáky napříč vlastí a ekologii u toho neřeší, jiný si už bez vlastního plecháčku ani ten svařák nedá. Uhodnete, jak to mají Veronika Kopřivová, Nikol Trojanová a Andrea Kerestešová?

Nikol Trojanová

Christmas mood loading. Vánoční trh na Václaváku jsem už taky prubnula. Spodní i vrchní, a hlásím, že nejlepší svařák jsem zatím měla na Míráku. V sobotu mě čeká ten brněnský, tak jsem zvědavá, jak se ukážete!“ napsala Nikol, a jak je vidět, z čeho svařák pije, je jí lhostejné.

Nikol Trojanová a její vánoční nálada na trzích.

Nikol Trojanová a její vánoční nálada na trzích

Andrea Růžičková Kerestešová

Zodpovědněji k tomu přistupuje herečka Andrea Kerestešová. Byli jsme na svařáku. S vlastním hrníčkem,“ pyšní se na Instagramu. Text potom doplnila hashtagy: bez plastů, bez odpadu, ekologicky...

Andrea Kerestešová na to jde ekologicky.

Andrea Kerestešová na to jde ekologicky.

Veronika Kopřivová

Tato kráska to má s Vánoci vůbec nahnuté, neboť neustále pracuje, a tak na nějakou vánoční náladu nemá ani pomyšlení.

Veronika Kopřivová se svěřila, že na Vánoce bude nejspíše mimo Českou republiku.

Veronika nemá na vánoční atmosféru ani pomyšlení.

 „Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají #christmasmood, tak se cítím blbě. Ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná být plno lidí a to mě dost stresuje, jsem celkem introvertní asociál,“ stěžuje si na Vánoce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:26 20. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat