Pěvkyně Andrea Kalivodová je „holka krev a mlíko“ a nestydí se za to!

Andrea své vnady ráda ukazuje. | foto: Facebook.com

Že by konečně odzvonilo anorektickým modelkám, které mají dvacet kilo i s postelí? Operní diva Andrea Kalivodová (41) vystavila své kypré tvary na dovolené u moře a všem tím vyrazila dech. Konečně někdo, kdo se nestydí za to, že vypadá jako ženská, nikoliv kostlivec z kabinetu biologie.

Operní zpěvačka Andrea Kalivodová nikdy nebyla žádná „vychrtlina“, což samozřejmě bylo lepší pro její profesi. Ženy, které zpívají operu, by měly mít větší hrudník, aby toho uzpívaly daleko více než hubené kolegyně.

Sama Andrea si moc dobře uvědomuje, že má kypřejší vnady a rozhodně se za ně nestydí. A to je dobře! To dnešní doba zahlcená modelkami s vyčnívajícími kostmi potřebuje.

Konečně dospívající dívky uvidí, že je hezké vypadat jako žena, která má prsa, trošku boky a zadeček. Alespoň je za co chytnout. Je dobře, že jim zpěvačka ukazuje, že můžete být svůdná i bez toho, abyste vypadala jako kostra.

Andrea se nechala na dovolené fotit manželem, s nímž si užívala druhé líbánky. Odjeli bez dětí, které hlídaly babičky, aby si také užili sami sebe a trošku rozvášnili jejich partnerský život.

A při pohledu na sexy tělo známé operní divy je jasné, že si to užili se vším všudy a žádná manželská krize se jich nebude týkat. Spíše se jim bude vyhýbat obloukem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat