Operní diva Andrea Kalivodová o sexu: S dětmi se intimnosti s mužem musí plánovat

Známá operní zpěvačka Andrea Kalivodová (41) je už od pohledu pořádná dračice. Jenže od té doby, co se stala dvojnásobnou maminkou, si uvědomuje, jak je těžké žít partnerský život a do toho být maminkou na sto procent. Mají na sebe s partnerem vůbec čas?

Sexy Andrea Kalivodová vždycky patřila mezi největší sexbomby v českém showbyznysu. O jejím vyvinutém hrudníčku si nechaly zdát snad stovky mužů, její vyzývavé outfity by rozhicovaly i slepého a z očí jí vždycky šlehaly plameny vášně.

Sama se pojmu „sexuální dračice“ nebránila. Andree lichotilo, když se o ni muži zajímali, ale od té doby, co je vdaná za partnera Radka Tögela, už se na jiného nepodívá. Tomu dokonce porodila dva rozkošné syny. Dokážou si ale vůbec užít partnerského života?

„Vždycky si na toho partnera musíte najít čas, to je základ. Nesmíte ho upozadit. Samozřejmě role maminky je pro mě ta nejdůležitější, ale rádi trávíme nějaký čas i s manželem. Nesmíte ten vztah nechat uvadat,“ rozpovídala se Andrea pro Expres.

Ta si občas vyjede i s manželem na dovolenou, aby si užili sami sebe, děti jim hlídají babičky. „V tomto máme štěstí, že ty babičky fungují. Je potřeba i někam vyrazit bez dětí, být možná trochu sobec, ale zase oživit to partnerství,“ povídala dál.

Dokonce myslí i na intimní život. Nejen chodit s partnerem na večeře či do kina, ale také to musí klapat v ložnici. Jak to totiž nefunguje tam, dokáže to pokazit nakonec i doteď nerozbitnou lásku.

Andrea Kalivodová ví, že s dětmi jde partnerský život stranou.

Andrea Kalivodová ví, že s dětmi jde partnerský život stranou.

„Tam nám to taky funguje. Vždycky si najdeme nějaký ten čas na intimnosti, ale co vám budu lhát. S dvěma malými dětmi je to hodně těžké,“ dodala se smíchem Andrea.

Operní divu jsme potkali na křtu dětské knížky, kam přišla v doprovodu jednoho ze synů, na kterého musela neustále dávat pozor. Proto nám toho neřekla více, jak jde o děti, všechno jde stranou. 

Komentáře