Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bezděková radí partnerovi, který přežívá Survivor: Hlad není nic, dej si ale bacha na lidi!

  Její partner, zpěvák Sebastian Navrátil (32) aktuálně bojuje o přežití v reality show Survivor. Modelka Andrea Bezděková (29) si tak sice může užívat znovunabyté svobody plnými doušky, jenže namísto vymetání večírků po večer aktuálně spíš ohlodává televizor. Po příteli se jí už stýská, navíc špatně nese veškeré křivdy, které mu kdo na ostrově působí. Jak se s tím vším vyrovnat? Na co si má dát Sebastian největší pozor? To a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

  Andrea Bezděková si teď na pár měsíců vyzkouší, jaké to je být slaměnou vdovou. Její partner, zpěvák Sebastian Navrátil, totiž odjel soutěžit do nejdrsnější reality show Survivor, ve které loni bojovala i krásná a křehká modelka. Ta to dotáhla v soutěži daleko a poklonu ji za to složil i sám Navrátil.

  „Mám pocit, že to prožívám tak intenzivně, že jsem skoro zapomněla, že to není můj ročník a že už jsem rok doma,“ prozradila Andrea Expresu s tím, že doufala, že ponese partnerovu účast v reality show daleko statečněji.

  Jenže srdci neporučíš a modelce se neskutečně stýská. Vyrazila tak alespoň s přáteli do společnosti, konkrétně pak na představení nových Banánů v bílé čokoládě. Na akci potkala i Tomáše Zástěru, se kterým v loňském ročníku Survivora soutěžila.

  Andrea se na ostrově s pár soutěžícími nepohodla, v médiích se často skloňovala třeba její averze ke Karolíně Krézlové. Kdyby tak měla svému milému na dálku něco poradit, bylo by to právě to, aby si dal pozor na ostatní soutěžící, kteří mu mohou vrazit kudlu do zad.

  „Nepropadat různým bubákům, kteří tam na vás budou vyskakovat. Myslím, že to není ani tak o komfortu pohodlí, ale spíš ta psychická stránka. Odemyká se tam spousta tajemných komnat, které má člověk zamčené v hlavě a člověk tomu nesmí podlehnout,“ má jasno Andrea. Ta těžce nese, když se stane křivda na obrazovce právě Sébovi.

  Andrea Bezděková se na akci setkala i se svým spoluhráčem ze Survivoru, Tomášem Zástěrou

  „Samozřejmě se mi to nelíbí, doma se trochu zavztekám. Ale zároveň vím, že ten ostrov je tak specifické místo, že brát si něco osobně je trestem pro vás, musíte to brát pořád jako hru,“ dodala Andrea Bezděková. Doufejme tak, že se tak její milý nedostane na ostrově do žádných větších potyček, do křížku s Andreou by se jeho soupeři po návratu do Česka totiž jistě dostat nechtěli...

  Modelka už má dokonce naprosto jasno v tom, čím partnera překvapí, až se vrátí z ostrova. To anebo důvod, proč bude její domácnost ještě po nějakou dobu kokos free, se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie