Miss Bezděková za volantem: Přítel radši mlčí, když zrovna řídím!

Andrea Bezděková řízení miluje. S přítelem se ale na způsobu jízdy moc neshodnou, a tak o veselé situace není nouze. | foto: Koláž Expres.cz

Jsou lepší řidiči muži, nebo jim v rámci emancipace šlapou ženy na paty? To je otázka, která často vyvolá velmi bouřlivé diskuze a nezřídka končí pořádnou hádkou. V tomto ohledu se ve voze České Miss 2016 Andrey Bezděkové raději mlčí. Naučila to i svého přítele Pavla Gillerna, který k jejímu stylu jízdy prý má občas výhrady.

Při společných cestách prý bývá docela veselo. Jak vidno, ani Andrea Bezděková a její drahá polovička nejsou zajedno v tom, kdo z nich je lepší řidič. „Co na mé řízení říká přítel? Je rád, když sedím za volantem? Nerad, ale mé auto mě řídit nechává,“ směje se modelka. 

„Když se mnou jede, rád by mi do toho mluvil, ale já ho nenechám. Což o to, taky bych mu k jeho stylu něco řekla, ale chci mít doma klid, tak raději mlčím,“ dodává Andrea, která společně s přítelem Pavlem Gillernem za pár dní vyrazí na výlet do Londýna.

„Tam ale řídit auto nebudu, tak maximálně dopravu. Na jízdu vlevo si zatím netroufám,“ vtipkuje kráska.

Vzhledem k tomu, že je Bezděková ambasadorkou bezpečné jízdy, dodržování předpisů jí problém nedělá. A to ani přes to, že aktuálně jezdí nadupanou Škodou Octavia RS.

Ani za parkování jsem nedostala nikdy pokutu. Autoškolu jsem si dělala v Náchodě, kde nemáme ani jeden semafor, jen kruhové objezdy, takže to tak náročné nebylo.Těšila jsem se na to, až budu mít řidičák, řízení si fakt užívám,“ svěřila se modelka, která se nedávno vrátila z Chorvatska, kde testovala Škodu Scala.

„Párkrát jsem tu byla, nedopočítala bych se ani na prstech obou rukou, minulý rok jsme si to tu s přáteli užili parádně, to jsme měli půjčenou jachtu, jezdili jsme na skútru,“ rozpovídala se na adresu oblíbené destinace mnoha Čechů.

Fotogalerie

Komentáře