jít naiDNES.cz

Největší smolařka v lásce Andrea Bezděková: Možná ani tu pravou lásku nepotkám

Andree to nesmírně slušelo. | foto: Pavel Dvořák

Je jednou z nejpůvabnějších miss, má dokonalou postavu, za roky v showbyznysu se opravdu vypracovala a vypadá čím dál tím lépe. Jak je tedy možné, že je sexy Andrea Bezděková (25) stále sama? Nemá na muže vysoké nároky? O tom promluvila v rozhovoru pro Expres.

Když v roce 2016 získala korunku krásy, lidé se rozcházeli v názorech, zda měla vyhrát právě Andrea Bezděková. Rodačka z Náchoda, která neuměla moc vystupovat, byla ještě takové ztřeštěné děcko, ale půvaby tam byly.

Po třech letech je to daleko někdo jiný. Sebevědomá žena, která ví, co chce, a umí se v modelingu prosadit. Zapracovala na svém vzhledu a vystupování a je poznat, že si titul České Miss právem zasloužila.

Proč stále nemůže najít toho pravého a jde ze vztahu do vztahu, který má vždy krátké trvání? Má snad přehnané nároky na své nápadníky?

„Můj přítel rozhodně musí sportovat, jako já, nechtěla bych žádného pecivála. A také aby mě dokázal rozesmát, stejný humor dělá hodně. Já nemám vysoké nároky, jen jsem nenašla toho pravého. A třeba ani nikdy nenajdu,“ řekla s nadsázkou Andrea.

Teď se Bezděková převážně soustředí na práci modelky. Ví, že to nebude trvat dlouho a na tuto práci bude stará, proto myslí i na budoucnost. Stala se ambasadorkou nové modelingové soutěže, kde pomáhá začínajícím modelkám a modelům. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře