Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Přijme výzvu? 5 důvodů, proč by Andrea Bezděková měla zkusit štěstí v Survivoru

  Mezi jmény VIP soutěžících v další řadě Survivoru figuruje také Andrea Bezděková (28). Leckoho jméno známé krásky možná překvapí, kdo ji ale jen trochu zná, musí uznat, že v tomto případě se tvůrci docela trefili. Modelka miluje adrenalinové akce, nebojí se divokých zvířat ani dalších dobrodružství. Nehledě na to, že se s Tomášem Zástěrou, který v show zazářil, projela půl Evropy autem Škoda Favorit, a tak se mohla leccos zajímavého dozvědět.

  1. Adrenalin miluje

  Mezi modelkami, ve finále i VIP obecně, najdete málo těch, kdo adrenalinové zážitky milují stejně jako ona a nebojí se do nich jít po hlavě. Jmenujme třeba seskok padákem z balonu, který před pár lety absolvovala.

  „Ačkoliv se to nezdá, zorganizovat výskok z balonu je velmi složité, neboť to vyžaduje několik různých povolení, a především vhodné počasí a ideální sílu větru. Dnes jsme v tomto ohledu měli extrémní štěstí. Předchozí seskok jsme plánovali půl roku,“ uvedl majitel zážitkové agentury Jan Hájek poté, co Andrea překonala sama sebe a skočila.

  Modelka Andrea Bezděková prokázala velkou statečnost a nadšení pro nevšední zážitky.

  2. Do všeho jde po hlavě

  Že se nezalekne jen tak něčeho a do všeho jde s vervou, dokázala i během výletu do Chorvatska, kam ji pozvala společnost Škoda Auto. Nedaleko známého letoviska Omiš si v údolí řeky Cetiny vyzkoušela novou atrakci jménem zipline, kdy zavěšená na laně prosvištěla nejedním kaňonem a soutěskou.

  „Výšek se nebojím, naopak jsem to hrozně moc chtěla vyzkoušet,“ řekla o nevšedním zážitku, na který v životě nezapomene.

  Andrea Bezděková na adrenalinové atrakci zvané zipline

  3. Vyjde s každým

  Nejen díky létům stráveným v modelingu má Andrea ještě další devízu, kterou by v Survivoru mohla zúročit. Je nekonfliktní a vyjde s každým. Složité povahy a komplikované duševní pochody tak nejsou ničím novým a s přehledem se s nimi vypořádá.

  Andrea Bezděková, Peter Pecha a Vojta Drahokoupil na šlehačkové párty

  4. Zná Zástěru a další účastníky

  Spolu s úspěšným účastníkem reality show Survivor loni vyrazila do Finska na mistrovství světa v hokeji, kam je dovezl vůz Škoda Favorit.

  „První dojmy byly hodně nadšené, hodně jsme se těšili,“ smála se Andrea Bezděková před hokejovou halou ve finském Tampere, kam dorazila po čtyřech dnech na cestě vínovým autem Škoda Favorit.

  „Ty druhé byly taky nadšené, ale přece jen jsme dojeli už trochu unavení a zmrzlí. Já s tím moc nepočítal při tom balení,“ doplnil ji Tomáš Zástěra.

  Kromě toho se ale potkala i s dalšími hvězdami a hvězdičkami, například s Vojtou Drahokoupilem, od něhož se taky mohla leccos důležitého dozvědět. Na případnou účast ve zmíněné reality show je tak více než dobře připravená.

  Andrea Bezděková a Tomáš Zástěra se na cestu do Finska, kam vyrazili vozem Škoda Favorit, náležitě vymódili.

  5. Přijde na jiné myšlenky

  Nedávná smrt otce, který loni v létě podlehl zákeřné nemoci, pořád nepřebolela a modelka kvůli tomu i škrtla Vánoce. Survivor by jí mohl pomoci v tom překlenout se přes smutnou událost. Nehledě na to, že památka na sportovně založeného tátu by ji mohla vybičovat k ještě lepším výkonům.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 4. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   13
  • Trapas
   13
  • Haha
   11
  • Cože
   5
  • Tvl
   5
  • Sladký
   2