jít naiDNES.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Uznávaný plastický chirurg Jiří Kučera má jasno. Umělci by se měli věnovat hraní a nemudrovat o politice, jako třeba Aňa Geislerová, která má za to, že má co říct. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické situaci. V poslední době se stala velmi hlasitou kritičkou poměrů na Hradě a ve vládních kruzích, že by neznalý člověk mohl nabýt dojmu, že má na to školy. Vždy se ale najde člověk, který jí velmi rád řekne, že tomu tak není.

„Můžete už s tím něco udělat? Tyhle ostudný a skutečně pro naši zemi destruktivní Zemanovy výstupy se nesmí opakovat. Ten člověk nejedná v našem zájmu. Já si snad dodělám maturu a práva..., ale doufám, že se to vyřeší rychleji a jednodušším způsobem,“ nechala se slyšet Aňa Geislerová, které prezident Miloš Zeman už dlouho leží v žaludku.

„Tento vyhulený analfabet nám chce kázat?“ podivil se nad její reakcí známý plastický chirurg Jiří Kučera. Narážel při tom na fakt, že známá herečka dala přednost kariéře před vzděláním a spokojila se pouze se základní školou.

Nezbývá než doufat, že Geislerová dostojí svému slovu a zlým jazykům ukáže, co v ní vězí. Na druhou stranu se najde řada lidí, kterým ani ty „nejvyšší“ školy úspěch a uznání nezaručily.

Možná by stačilo, kdyby se Aňa věnovala hlavně herectví, ve kterém je fakt dobrá, a politikaření nechala na povolaných. Navíc jí nic nebrání v tom, aby kandidovala ve volbách a rozhodla se aktivně přispět k tomu, aby „bylo lépe“.

Poslanecké sněmovně nebo Senátu by hvězda seriálu Tátové na tahu jistě slušela. A jak vidno, měla by i co říct, tak jen do toho!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 pátek 12. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  226
 • Trapas
  50
 • Haha
  28
 • Tvl
  14
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat