Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Depp je soustem pro penězchtivé parazity. Amber mě najala, ať najdu další oběti, říká soukromé očko

  Amber Heard (36) se chtěla vztahem i soudem s Johnnym Deppem (58) zviditelnit. Říká to soukromé očko, vyhlášený hollywoodský detektiv Paul Barresi, jehož si hercova exmanželka najala, aby jí sehnal důkazy a svědectví dalších žen, které měl Depp zneužívat. To se Barresimu nepovedlo, a tak dostal od Heard padáka. Zjistit se mu ale podařilo několik dalších neméně zajímavých věcí.

  Amber Heard se měla podle svědků pokusit využít Johnnyho Deppa, aby si nakopla kariéru. Ta jí ale začala po obvinění slavného herce z domácího a sexuálního násilí upadat. Najala si i renomovaného hollywoodského detektiva Paula Barresiho, aby vyhrabal špínu na Johnnyho ještě předtím, než se postavil před soud, který probíhal v Británii. Johnny tam podával žalobu na novinové titulky deníku The Sun, jenž ho v nich označoval jako mlátičku manželek. U soudu v Anglii Johnny prohrál. Barresi měl podle webu Daily Mail vyzpovídat na sto lidí z Ameriky i Evropy, kteří s hercem kdy spolupracovali, a dozvěděl se poměrně zajímavé věci.

  „Když mě Amber najala, chtěla po mně důkaz, že byl Johnny násilníkem, takový důkaz jsem nenašel,“ uvedl Barresi s tím, že nemohl najít žádnou jinou ženu, která by o Johnnym tvrdila, že ji zneužíval. I proto dostal od Amber nakonec padáka. Hledal přitom i mezi lidmi, kteří s Johnnym spolupracovali třeba na filmech starých třicet let. Ke svému překvapení naopak našel lidi, jimž Depp platil účty za léky, pomáhal jim hradit náklady na bydlení, auto či nájem.

  Podle Barresiho tak mnoho lidí těžilo a dosud těží z hercovy slávy. Ostatně když máte vliv i peníze, nabalí se na vás plno lidí, kteří z toho více či méně profitují. I to měl být podle Barresiho případ Amber Heard, alespoň do určité míry. Exkluzivita chození s Deppem jí totiž mohla dopomoci k lepším rolím i prestiži v branži.

  „Hollywood je o tom, koho znáte a kdo vás doporučí nebo tlačí dopředu, na každou roli ve filmu jsou dva tisíce takových, co ji zvládnou zahrát stejně jako vy,“ uvedl Barresi.

  Toho prý až překvapilo, kolik lidí Depp nechal, aby z jeho peněz těžili. V tomto ohledu je podle něj herec až nezvykle pasivní.

  Stojí v pozici celosvětově známé star s tučným kontem, navíc štědře utrácí. Aby ne, jen v letech 1999 až 2016, kdy se s Amber rozešel, vydělal více než 600 milionů dolarů. To vypověděl manažer Joel Mandel, který se herci staral o finance. Depp podle něj rád utrácel a s penězi nejednal zrovna zodpovědně. I to mohli nejrůznější paraziti snadno vycítit.

  Deppův životní styl stojí prý i dva miliony dolarů měsíčně. Heard, která mu má teď vyplatit deset milionů dolarů, jenže na to nemá, mu má tak vlastně poskytnout peníze na ani ne týden.

  „Vyzpovídal jsem mnoho lidí, kteří mi potvrdili, že Johnnyho vysává spousta lidí. Jemu jich je líto a možná má i pocit, že se o ně musí postarat, když má tolik peněz, a cítí se svým způsobem provinile,“ dodal Barresi, podle něhož se právě tato přehnaná dobrota stala Deppovou zkázou, na kterou nakonec doplatil.

  Soukromé hollywoodské očko Paul Barresi

  To tvrdil i jeden z Johnnyho nejbližších přátel, Chuck E. Weiss, který před svou smrtí v roce 2021 uvedl, že Deppa okrádali lidé už po desetiletí a těžili z jeho závislosti na alkoholu a na drogách.

  O vztahu Amber a Johnnyho promluvil v roce 2016 i Deppův další přítel, tatér Jonathan Shaw. 

  „Všechno, co vím o Amber Heard, a je toho hodně, ukazuje na to, že je to lživá harpyje se dvěma tvářemi, co žije podle hollywoodského hesla ‚Pro mě všechno, tobě nasrat‘,“ uvedl na sociálních sítích.

  „Po šesti letech mi porota vrátila život. Cítím pokoru,“ vyjádřil se Depp na Instagramu poté, co soud proti exmanželce vyhrál.

  „Zklamání, které dnes cítím, nelze popsat slovy,“ psala po své prohře Heard na sociálních sítích. Do médií odmítá rozhodnutí soudu komentovat.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 neděle 2. října 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   75
  • Haha
   10
  • Trapas
   10
  • Tvl
   9
  • Cože
   7
  • Sladký
   4