Amber se přiznala, že napadla Deppa. „Bránila jsem sestru, kterou se chystal shodit ze schodů!“

23. července 2020
Manželství Johnnyho Deppa a Amber Heard by pohotově vydalo na thriller s komediálními prvky o šíleném vztahu plném drog, alkoholu a násilí. Stále není jasné, kdo z těch dvou byl agresorem. U probíhajícího soudu v Londýně se vůbec poprvé k útoku na exmanžela přihlásila Heard s tím, že ho udeřila pěstí do obličeje. Prý ale měla pádný důvod: „Depp chtěl moji sestru shodit ze schodů!“

„Johnny praštil mě i moji sestru. Toho dne jsem ho udeřila, abych ji bránila. Chystal se ji strčit dolů ze schodů a já si v tu chvíli vzpomněla na informaci, kterou jsem zaslechla předtím, že měl ze schodů v minulosti shodit i svou bývalou partnerku, myslím, že to byla Kate Moss. Proto jsem hned reagovala,“ prohlásila Amber Heard u soudu. 

Vzápětí popřela, že by na svého exmanžela plivla nebo na něj hodila plechovku. A také zahrála na city, když řekla, že na incident nikdy nezapomene, protože to bylo poprvé, co Deppa udeřila, zatímco on ji mlátil celou dobu jejich vztahu.

Johnnyho měla Amber Heard udeřit pěstí do tváře. Incident se prý odehrál roku 2015 v Los Angeles a herečka o něm vypovídala na policii už v roce 2016. Tehdy ale nezmínila údajný incident Deppa s Kate Moss, jímž se ho teď evidentně pokusila pošpinit ještě více.

Právník Johnnyho Deppa se jí proto zeptal, proč incident vytahuje až nyní.

Amber Heard přichází k soudu, v pozadí její podpora: Současná přítelkyně Bianca...

Amber Heard přichází k soudu, v pozadí její podpora: současná přítelkyně Bianca Butti.

„Tehdy jsem ji nezmínila, protože jsem neměla příležitost. Neměla jsem dostatek času, prostoru a energie, abych vyjmenovala každou myšlenku, která mi přišla na mysl,“ prohlásila.

Amber Heard u soudu svědčí od začátku tohoto týdne a je klíčovou svědkyní obhajoby vydavatelství listu The Sun, jež Johnny Depp kvůli článkům o „manželkobijci“ žaluje. Už stihla říct třeba i to, jak jí exmanžel hrozil zavražděním.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:41 pátek 20. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • 70
  • 36
  • 30
  • 22
  • 17
  • 17
Komentáře