Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Amber Heard není taková kočka, na jakou jsme zvyklí. Působí dost zdrchaně a partnery střídá jako ponožky! | foto: Profimedia.cz

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství krachlo po pouhých patnácti měsících. A protože se od jeho skončení stihli oba dva vzájemně nařknout z domácího násilí, soudy teď intenzivně řeší, kdo z těch dvou je vlastně zločinec. Depp je připraven svou ex za poškození dobrého jména oškubat o více než miliardu a čtvrt korun a jí zřejmě hrozba tučné pokuty zrovna nesvědčí. Na nejnovějších fotkách působí Amber dost ošuntěle, navíc dokola potvrzuje, že vztah s ní nemůže být žádný med. Už poněkolikáté totiž vyměnila přítele!

Navenek vypadali jako fajn páreček, ve skutečnosti to ale mezi hercem Johnnym Deppem a jeho bývalkou Amber Heard pořádně skřípalo. Dokonce tak, že mělo dojít i na domácí násilí! Jenže není úplně jasné, kdo vlastně byl pachatelem.

Amber Heard v roce 2016 přišla s mimořádně vážným obviněním, že ji Depp mlátil a jednou jí dokonce rovnou do obličeje mrštil mobilem. Oblíbený pirát z Karibiku to ovšem jen tak nenechal být a sám teď žene svou ex před soud s tím, že nejen pošramotila jeho pověst, ale dokonce ho i ona sama několikrát napadla. Chce po ní v přepočtu více než miliardu a čtvrt korun!

Otázku, kdo je tedy v případu zkrachovalého manželství dvou herců skutečným pachatelem, nyní bude muset rozklíčovat soud. Pravda ale nejspíš zůstane jen mezi nimi. V současnosti ovšem jako by se zdálo, že mají máslo na hlavě oba.

Zatímco Johnny se na veřejnosti neobjevuje vůbec, Amber američtí fotografové zachytili cestou na mítink v Los Angeles, jenže na onu půvabnou blondýnku můžete honem zapomenout. Herečka, která se naposledy blýskla rolí ve filmu Aquaman, působí ošuntěle a na její tváři se zračí přešlý a unavený výraz.

Takto nyní vypadá Amber Heard.

Takto nyní vypadá Amber Heard.

Ačkoliv se zrovna chystala na oficiální akci, nedala si příliš záležet na jindy vyšperkovaném outfitu a nenamáhala se ani moc líčit. Dokonce si ani nevzala podprsenku!

Amber si dokonce ani nevzala podprsenku!

Amber si dokonce ani nevzala podprsenku!

Leccos o tom, že vztah a především manželství s ní nebude zrovna procházkou růžovým sadem, vypovídá i skutečnost, že chlapy Amber střídá jako ponožky. 

Už v době, kdy byla nalepená na jednoho z nejúspěšnějších herců současnosti, si měla podle samotného Deppa nabrnknout miliardáře Elona Muska, se kterým pak nějaký čas chodila. Ani tento vztah jí ale nevydržel dlouho a za chvíli už byla v náruči majitele umělecké galerie Vita Schnabela, jenže ani obchodník s uměním na ni nejspíš neměl nervy, takže herečka zase zůstala na ocet.

Amber celá v černém a jen lehce nalíčena, takhle ji vídáme jen málokdy.

Amber celá v černém a jen lehce nalíčena, takhle ji vídáme jen málokdy.

Podle všeho je teď novým objevem Amber Heard argentinský režisér Andrés Muschietti, který má na kontě třeba zfilmování hororu To spisovatele Stephena Kinga. Jak dlouho to asi utáhne s ním? 

Fotogalerie

Komentáře