Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Alžběta Kolečkářová se odrazila ode dna: Po smrti přítele přiznala novou lásku a hlásí comeback!

  Alžběta Kolečkářová (31) pokřtila nové album Na to hezký vzpomínej. Zpěvačka se odráží ode dna, na to ji dohnal tvrdý návrat do reality po účinkování v SuperStar, ale i smrt milovaného partnera, který jí svým odchodem nechal na krku dvě děti. Alžběta je přitom ještě na mateřské, z Prahy se musela i kvůli finanční situaci odstěhovat za rodiči na Moravu. Nyní zažívá vzestup, kromě toho, že se navrací s novou hudbou, která je lepší, než kdy dřív, se pochlubila i novou láskou.

  Alžběta Kolečkářová vstoupila do světa českého showbyznysu díky pěvecké soutěži SuperStar. Pořad byl v té době senzací, Alžběta se objevila v jeho druhé řadě, umístila se na krásném šestém místě a jistě si malovala, že jí takový úspěch nakopne kariéru. Na obrazovkách našla i lásku, Michala Šepse. Stejně jako se rozpadl jejich vztah, se v prach obrátily ale i iluze o snadně získané slávě.

  „Bylo to těžké hledání sebe, hodně nahoru a dolů, hodně to tedy často bylo dole. Zároveň jsem se toho hodně naučila, mám děti, které mě učí každý den. Dneska můžu říct, že po pádu na dno po SuperStar jsem ráda, že se mi pomocí dobrých lidí povedlo dělat to, co mám ráda,“ řekla nám Alžběta, která zažila po konci show tvrdý návrat do reality. Nic totiž nešlo podle jejích představ.

  „Byla jsem tvrdohlavá, mohla jsem si za to sama, chtěla jsem si dělat svoji hudbu, anglicky, alternativní, ale takhle to nefunguje,“ popsala zpěvačka, která nakonec pomalu zmizela z očí veřejnosti.

  Našla si partnera a založila s ním rodinu. Jenže ani tady ji osud nešetřil. Mario, který trpěl dlouhodobě depresemi, si vzal život. Se dvěma dětmi na mateřské se musela i kvůli finanční situaci odstěhovat z Prahy, za rodiči.

  Alžběta Kolečkářová na pódiu excelovala

  „Bydlím teď na Moravě, nevím, do jaké míry je to dočasné, ale máme tam teď klid a rodinné zázemí,“ uvedla pro Expres Alžběta. Ta teď ale chystá nový začátek a velký comeback, po letech vydala nové album s názvem Na to hezký vzpomínej, které pokřtila na Malostranské besedě vodou. Pár písniček v něm věnuje i zesnulému příteli. Stát před publikem na pódiu je tak pro ni o to intimnější zážitek.

  Alžběta Kolečkářová křtila cédéčko vodou

  „Radši nad tím nepřemýšlet, ještě, že tam budu mít svého klávesáka Romana, ten se na mě vždycky podívá a uklidní mě. Vím, že tam pro mě je,“ přiznala Kolečářová. Ta na lásku ale nezanevřela, naší redakci potvrdila, že se v jejím životě objevil někdo nový.

  „Já mám ráda lásku a mám ráda lidi a potřebuji někomu dávat své city, takže jsem ráda, že tu někdo takový pro mě je,“ dodala Alžběta Kolečkářová.

  Fotogalerie