jít naiDNES.cz

Švehlík na pohřbu Drbohlavové: Opět ho trápí bolavá záda, operace kyčle nepomohla?

Švehlíka očividně trápí bolavá záda, i tak se ale dorazil rozloučit se svou kolegyní a kamarádkou Janou Drbohlavovou. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Ve středu proběhl v pražských Strašnicích pohřeb Jany Drbohlavové (†78). S herečkou, kterou nejvíce proslavila role učitelky Peškové z filmu Dívka na koštěti, se přišlo rozloučit mnoho kolegů. Nechyběl například herec Alois Švehlík (80), jehož očividně stále trápí bolesti zad. Možnost dát sbohem své kamarádce si ale i tak nenechal ujít.

S herečkou Janou Drbohlavovou, která zemřela po dlouhé nemoci 28. října, se přišli rozloučit také například Oldřich Vízner, Marcel Vašinka či Libuše Švormová.

Dorazil ale také hereččin exmanžel Ladislav Županič, který byl s Janou v kontaktu. Zdaleka nejvíce ztrápeným dojmem na pohřbu působil herecký bard Alois Švehlík.

Neustále se držel za záda a ve tváři měl bolestivý výraz.

Aloise Švehlíka trápí bolesti zad, i tak se ale přišel rozloučit s kolegyní.

Aloise Švehlíka trápí bolesti zad, i tak se ale přišel rozloučit s kolegyní.

Problémy se zády trápí Aloise Švehlíka už delší dobu. Herec, který v minulosti dvakrát přemohl rakovinu, se před časem u doktora dozvěděl, kde je zakopaný pes.

„Šel jsem ke známému ortopedovi s tím, že mě trochu bolí záda. Na rentgenu se ukázalo, že je to právě od kyčle, kterou mi měnili před sedmnácti lety. Prý ji mám úplně prošlapanou,“ svěřil se před časem magazínu Téma Švehlík.

Doktor mu pak oznámil, že musí na operaci.

„Myslel jsem si, že už jsem na takový zákrok starý, ale prý operují i starší,“ dodal herec s tím, že ho zákrok čeká na jaře.

Aloise Švehlíka trápí bolesti zad, i tak se ale přišel rozloučit s kolegyní.

Švehlík operaci dlouho odkládal.

Podle informací Expresu Švehlík operaci dlouho odkládal a prodělal ji nakonec před několika měsíci. Zdá se, že ani zásah doktorů bohužel nezabral a Švehlíka bolavá záda trápí dál.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře