Sexbomba Bendová na sebe práskla: Během Vánoc jsem přibrala i 7 kilo

26. prosince 2018
Uplést vánočku patřilo dříve k „povinné výbavě“ každé kuchařky. A bylo docela jedno, kolik měla vánočka pater nebo z kolika pramenů se pletla. Vánočka zkrátka patřila a stále patří k symbolům českých Vánoc. Možnost vyzkoušet si pletení vánoček pod dohledem zkušeného pekaře proto využila i herečka Alice Bendová (44) s dcerou Aličkou.

„Letos jsem pekla vánoční cukroví asi za dvou kil. Nejsem zastánkyní žádných odlehčených variant a dávám tam vždy to, co tam patří, bez toho by to nebyly ty pravé svátky,“ svěřila se během pletení a pečení vánoček Alice Bendová.

„Troufnu si i na vánočku,“ prozradila Alice, na které byla vánoční průprava znát a pletení vánoček jí šlo skutečně od ruky. 

Zdatně jí sekundovala i dcera Alička, která po mamince nezdědila jen půvabný vzhled, ale i pozitivní vztah k jídlu. Má to občas i své stinné stránky. Svoje o tom ví i sama Alice, která bez mučení přiznala, že přes Vánoce byla schopná přibrat i sedm kilogramů.

„O to větší úsilí jsem pak musela vynaložit v novém roce, abych se dostala zpět do formy, takže teď už si na hodování během svátků dávám větší pozor. Přece jen by Vánoce neměly být jen a pouze o jídle,“ usmívala se Bendová, která má tři psy, a tak o pohyb nemá nouzi ani během svátků.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:13 čtvrtek 25. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 14
  • 14
  • 12
  • 12
  • 11
Komentáře