Premium

Bendová o odvážných fotkách na Instagramu: Je jedna věc, kterou bych tam nedala, a ani nesmím

30. července
Herečka Alice Bendová (47) svůj profil na sociální síti ráda a často plní fotkami s naditým dekoltem a dokonalým pozadím. Někdo tvrdí, že už by s tím mohla přestat, protože jí táhne na padesát, ale Bendová má svou hlavu.

Známá herečka Alice Bendová se v nedávné době stala ambasadorkou soutěže krásy pro maminky Česká Missis a jako bývalá modelka tvrdí, že by se sama nepřihlásila. Už jen prý ten stres z toho, že by musela vystoupit ze své komfortní zóny a něco předvést je na ni moc.

„Já jsem trémistka a musím říct, že holky nesmírně obdivuji za to, že jsou schopné si nacvičit, ať je to zpěv, či tanec, prostě jakékoliv vystoupení, a pak to před námi předvést. Smekám před nimi klobouk, já bych to nedokázala,“ myslí si herečka.

Sama by ani nevěděla, co by si zvolila za volnou disciplínu, protože prý zpívat neumí vůbec a tancuje jen po několika skleničkách vína a ještě u toho nesmí být tolik lidí.

Alice Bendová se stala ambasadorkou finalistek soutěže Česká Missis.

Alice Bendová se stala ambasadorkou finalistek soutěže Česká Missis.

Zatím to tedy vypadá, jako by Bendová byla puťka někde v rohu, ale není to tak. Kde se předvádí, a to naplno, je Instagram. Sociální sítě ji z převážné většiny živí a Bendová na nich jede velmi jednoduchou politiku: ukazovat prsa. Jak se k tomu staví její partner Micha Topol?

Předplatné nyní 3 měsíce jen za 1 Kč
Akční nabídka první 3 měsíce za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků. *Platí jen pro nové uživatele.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře