jít naiDNES.cz

Cvičit nebudu, uříznu si kus stehna! Bendová má skvělé názory na diety a hladovky

Alice Bendová nerada chodí kolem horké kaše. Prostě si to stehno nechala uříznout! | foto: instagram

První celebrita, která nevěší svým fanouškům bulíky na nos a přiznává chirurgický zákrok? Tak přesně to před pár dny udělala sexy herečka Alice Bendová (45). Místo aby se tvářila, že je dokonalá od přírody nebo denně hodiny běhá, ukázala na Instagramu část stehna, co si nechala odstranit liposukcí!

Alice Bendová nechodí kolem horké kaše a rozhodně se nestydí přiznat, že ke kráse si dopomohla liposukcí. „To stehýnko mám tady snad ještě hnusnější než ve skutečnosti. No nic, běhám (ne tak často), cvičím (asi ne tak poctivě), jím (poctivě), stárnu (co se dá dělat), a tak jsem prostě podstoupila SlimLipo vnějších stehýnek,“ píše herečka na Instagramu.

„Nebolí to a v zimě je to ideál. Ach jo, jsme chudinky! Ale celý život už nežrat, hlídat se a pořád makat, to mě tedy nebere!“ zavtipkuje Bendová a v tu chvíli se její fandové mohli přetrhnout v reakcích.

Sexy herečku sledující vesměs obdivují za to, že návštěvu estetické kliniky přiznává. „Konečně někdo z toho rybníčku celebrit, kdo se za to nestydí a řekne to veřejně!“ jásá jedna z fanynek. „Super! Jste skvělá, že to dáte takhle na férovku a neděláte z nás pitomce jako jiní!“ váží si hereččiny upřímnosti jiná žena. 

Alice Bendová nerada chodí kolem horké kaše. Prostě si to stehno nechala...

Alice Bendová nerada chodí kolem horké kaše. Prostě si to stehno nechala uříznout!

„Vám klobouk dolů, že to veřejně přiznáte! Spousta lidí se vylepšuje make-upem a nikdo se za to nestydí. Proč se stydět za normální ‚plastiku‘,“ myslí si další z diskutujících.

Další ženy přitakávají a sdílí své pozitivní zkušenosti s podobným zákrokem. „Doporučuji! Podstoupila jsem před dvěma lety a stehýnka jsou stále stejná jako po zákroku. V životě bych ty polštářky sportem neodstranila!“ vychvalují do nebes liposukci.

Přece jen se ale najde hrstka těch, jimž přijde takový zákrok radikální. Zvlášť pokud ho podstoupí sexbomba, jakou je Alice Bendová, která je svou postavou gazely přímo pověstná. A co takhle zůstat přirozená? Vždyť vypadáte pěkně a zdravě,“ upozorňují někteří. Další odpůrci zákrok komentují jen otázkou „Proč?!“ a zdůrazňují, že každý podobný zásah může zdraví jedině uškodit.

Holt nová doba. Jak je vidět, chirurgické zákroky se staly běžnou součástí života ženy a ty, které podobných služeb nikdy nevyužily, začínají být skoro v menšině. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:28 5. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  23
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat