Krásná Alex: Po sporu s Forejtem mi lidé posílají penisy, asi z toho udělám knihu

22. listopadu 2019
Moderátorka Alex Mynářová (36) se před časem dostala do křížku s bývalým protokolářem Jindřichem Forejtem (42). Skrz média a sociální sítě se ostře dohadovali ohledně toho, zdali je vhodné, aby manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře seděla během předávání státních vyznamenání v první řadě. Zmedializovaná slovní válka nejspíše probudila dosud spící internetové úchyly, kteří teď krásnou Alex zasypávají fotkami svých penisů. „Už dost!“ prosí dvojnásobná matka.

„Žádám pány, aby mi přestali posílat svá obnažená přirození,“ napsala na svém Facebooku bývalá moderátorka televize Barrandov.

Mynářová poté měla jeden speciální vzkaz pro nejmenovaného exhibicionistu, který jí poslal video, v němž se ukájí. „Dalšímu borcovi, který mi v sobotu poslal video, ve kterém se uspokojuje, doporučuji, aby si nejprve doma pořádně uklidil a pak si našel ženu,“ poradila nadrženci Alex.

Pohledná brunetka, která si hradního kancléře Vratislava Mynáře vzala v roce 2015 a vychovávají spolu dva syny, také vyjádřila nepochopení nad tím, že zrovna ona je adresátem podobných snímků a nahrávek. 

„Nechápu to, nezveřejňuji žádné lechtivé či provokativní fotky, a jestli vás vzrušuje pohled na ženu s kojencem v náručí, pak vyhledejte odbornou pomoc,“ napsala na závěr Mynářová, která úchylům nepřímo pohrozila, že v budoucnu by mohla zveřejnit i jejich jména.

Příspěvek manželky Vratislava Mynáře měl na sociální síti veliký ohlas. Diskutéry zajímalo například to, kolik fotek odhalených penisů už Alex dostala.

„Na tenčí knihu by to už pomalu dalo,“ odpověděla se smíchem Mynářová.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 sobota 21. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 45
  • 40
  • 31
  • 30
  • 27
  • 23
Komentáře