Módní inspirace podle Alex Mynářové: Jak se obléká žena hradního kancléře?

Alex Mynářová je krásná žena. Co se jí inspirovat? | foto: Profimedia.cz

Manželka prezidentského kancléře Vratislava Mynáře Alex Mynářová vzbudila nejednou zájem veřejnosti. Patří totiž mezi nejkrásnější moderátorky v Česku. Pozornost si získala i v sobotu odpoledne, kdy za zády znovuzvoleného prezidenta České republiky Miloše Zemana s úsměvem ťukala do mobilu jednu zprávu za druhou v krátkých šedých šatech odhalujících ladné křivky. Rozhodli jsme se proto této výrazné ženě nahlédnout do šatníku.

Moderátorka a v první řadě především manželka hradního kancléře Alex Mynářová patří bezesporu mezi nejvýraznější ženy sobotního odpoledne. Ačkoli nedaleko od ní za Milošem Zemanem stála jeho dcera Kateřina, která budí velký zájem veřejnosti především kvůli porno skandálům, které před lety obletěly všechna média, málokdo se na krásnou brunetku nepodíval.

Mynářová nejenže za zády prezidenta nepustila telefon z ruky, ale také velmi výrazně vyjadřovala své emoce a přitahovala pozornost přísně těsnými šaty. 

Bystrý divák jistě postřehl, že má moderátorka vkus. V šedých upnutých šatech působila velice žensky a přitom nijak nevhodně. A proto jsme se jí rozhodli věnovat dnešní módní inspiraci.

Kancléř Vratislav Mynář se svou manželkou Alex

Kancléř Vratislav Mynář se svou manželkou Alex

Outfitů bohužel k výběru příliš nebylo, neboť se Alex bez svého manžela vlastně vůbec nikde neobjevuje. Přesto jsme na jeden zajímavý narazili. 

Módní inspirace podle Alex Mynářové.

Mezi jeden z jejích povedených outfitů řadíme tento civilní outfit, kterému dominovala metalická sukně a velký upřímný úsměv.

Na internetu jsme pro vás vyhledali cenově dostupnou verzi, která v součtu nepřesáhne tři tisíce korun. Tak například sukni si můžete koupit na Zootu za 899 korun, halenku v H&M za 899 korun a lodičky též na Zootu za 799 korun, ať už v černé, nebo v béžové verzi. K celku totiž můžete využít obě varianty. Alex volila béžovou, která celek hezky oživila a osvěžila.

V tomto kompletu můžete vyrazit do města s kamarádkami či na schůzku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:15 29. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  14
 • Tvl
  14
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  6
Komentáře