Vtipálek a kamenná tvář: Bouček bude Zemanův ples moderovat s Mynářovou!

Zemanův reprezentační ples bude uvádět hodně netradiční duo: Alex Mynářová a Libor Bouček! | foto: koláž Expresu

Tohle bude hodně netradiční pár. Libor Bouček, vyhlášený šprýmař, který umí odlehčit každou vážnou situaci, spojí své síly s Alex Mynářovou, bývalou moderátorkou České televize a nyní TV Barrandov, která navíc na YouTube kanálu prezidentské kanceláře odhaluje tajemství a historii Pražského hradu. Společně budou moderovat tradiční prezidentský ples, na nějž dorazí na tisíc vážených hostů. Původně ho s Boučkem měla uvádět Andrea Verešová, ta ale nejspíš vypadla kvůli rozchodu své sestry s prezidentovým poradcem Nejedlým!

Tradiční reprezentační ples, při němž prezident Miloš Zeman na Pražském hradě uvítá stovky vážených hostů a střihne si taneční sólo s manželkou Ivanou, se pomalu blíží. Jak informuje Blesk, ani cena 10 tisíc korun za lístek zájemce neodradila a Hrad prý do posledního místa naplní tisícovou kapacitu.

Jako v minulých letech na plese vystoupí řada známých tváří. Chybět nebude Michal David, Václav Neckář či Helena Vondráčková, zřejmě ze zdravotních důvodů ovšem nedorazí zpěvák Karel Gott, který zrušil i všechna svá vystoupení na několik měsíců dopředu.

Hodně zajímavé ovšem bude sledovat, jak se s reprezentačním plesem vypořádá moderátorské duo. To bude totiž hodně netradiční, mikrofonu se ujmou dva zcela odlišné typy moderátorů.

Jedním z nich bude ostřílený uvaděč galavečerů, plesů, televizních show a sportovních událostí Libor Bouček. Ten je známý jako „metač“ vtípků, který dokáže při sebevážnější chvilce prolomit ledy a odlehčit situaci. 

Leoš Mareš, Libor Bouček

Show s Marešem a Boučkem stála na jeden díl údajně šest milionů korun.

Za sebou má například moderování několika ročníků České Miss, anketu Sportovec roku či populární show Máme rádi Česko. Aktuálně je také moderátorem rádia Evropa 2.

Kolegyni mu bude překvapivě dělat manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře Alex Mynářová. Ta je přitom známá svou věčně kamennou tváří, čemuž se ovšem nelze divit, vždyť za svou kariéru prošla štacemi, kde na zábavu rozhodně nebyl prostor. 

Mynářová byla moderátorkou České televize, pak přešla do zpráv na TV Barrandov a aktuálně vystupuje jako youtuberka hradní kanceláře, kdy skrze populární kanál YouTube moderuje videa ze zákulisí Pražského hradu a seznamuje diváky například s jeho minulostí. Nedávno se také vrátila do relace Naše zprávy na Barrandově, kde ale dostává jen desetiminutový prostor mimo hlavní vysílací čas.

Alex Mynářová a Světlana Witowská jsou dobré kamarádky.

Moderátorka Alex Mynářová

Spolu s Boučkem měla původně reprezentační ples uvádět známá modelka Andrea Verešová. Ta ovšem o lukrativní nabídku přišla, nepochybně proto, že je mladší sestrou Alexandry Nejedlé, s níž se loni rozešel Zemanův ekonomický poradce Martin Nejedlý. A ten by měl na ples přijít se svou novou partnerkou.

Dokážou se spolu ostřílený Bouček a se společenskými akcemi mnohem méně zkušená Mynářová sladit?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 31. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  19
 • Haha
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře