Středa 6. července 2022, Den upálení mistra Jana Husa
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Chci plat jako Datel a testy na doping! Šílenec Bejr reaguje na Grznárovu výzvu k zápasu

  Oba platí za stálice české youtubové scény a proslavila je kontroverzní videa. Teď by si to influenceři Aleš Bejr (44) a Filip Grznár (37) mohli rozdat v kleci a vyřešit tak mezi sebou dlouholeté spory. Plzeňský svalovec holohlavého showmana vyzval k MMA zápasu pod organizací Clash of the Stars. Promotéři s Bejrem už jednají o konkrétních podmínkách, on má ale velmi specifické požadavky. „Chci zápas podle pravidel thaiboxu, plat jako má Datel a také dopingovou kontrolu, protože Grznár je nasypaný,“ řekl Expresu objevitel bezdomovce Majsnera.

  Na nedávné tiskové konferenci organizace Clash of the Stars padla opět slova o případném zápase kulturistů Filipa Grznára a Aleše Bejra, kteří se dlouhodobě nemají příliš v lásce. První jmenovaný Bejra už poněkolikáté vyzval k zápasu podle pravidel MMA. Holohlavý provokatér pak natočil reakční video, v němž vzteky rozmlátil televizi a vyhodil ji z okna.

  Expresu nyní Bejr prozradil, že s organizací skutečně jedná a zápas s Grznárem v dohledné době je reálný. Bejr má ale několik podmínek.

  „Pokud k zápasu dojde, bude to největší bizár, jaký český internet zažil. Lidé to chtějí vidět a já za to chci dostat pořádně zaplaceno, protože chci zabezpečit svou rodinu, pro kterou bych klidně zemřel. Představuju si odměnu, jako má Datel (Marek Valášek, pozn. red.),“ sdělil nám Bejr, který se zároveň intenzivně připravuje na několik kulturistických soutěží.

  Zmíněný influencer Marek Valášek alias Datel podle dobře informovaných zdrojů Expresu bere za zápas okolo 300 tisíc korun, což je výrazně více než elitní bijci z Oktagonu.

  „Chtějí totálního magora? Já jsem ještě nepředvedl, co všechno ve mně je! Tiskovka se mnou by byla takový brutál, že by to šlo i do televize! Chci za to ale pořádné prachy. Oni chtějí mě, ne já je,“ vysvětlil Bejr, který má i několik dalších požadavků.

  „Nebudu s Grznárem zápasit podle pravidel MMA. On má 100 kilo a je nasypaný. Preferuji thaibox. Pokud bychom to domluvili, jel bych trénovat do Thajska jako Jean-Claude Van Damme ve filmu Kickboxer a točil bych celou přípravu. Už dříve jsem říkal, že když s ním půjdu, chci kontrolu na doping, to ale není reálné, protože on sype hodně let. Mohlo by to být ale dobré promo... Sypač proti naturálovi,“ usmívá se Bejr, jehož proslavila videa s bezdomovci.

  Bejr s bezdomovkyní Mončou

  Grznár mě nas*al videem o válce, říká Bejr, který má za ženu Ukrajinku

  Když je řeč o videích, Bejra hodně naštvalo to, co nedávno omylem na sociální síti sdílel Grznár. Na nahrávce kulturista mluvil o tom, že si přeje válku v České republice.

  „Tímhle mě Grznár fakt nas*al a o to větší by měl ten zápas náboj. Moje žena je totiž Ukrajinka a má rodinu v oblastech, kde se válčí. Jestli chce válku, bude ji mít v kleci,“ vzkazuje Bejr, který má také hodně zajímavý návrh.

  „Kdo prohraje, zmizí z českého YouTube. Normálně si smaže profil a skončí,“ říká Bejr.

  Aleš Bejr si říká Psychopat.

  Budu ho šetřit, slibuje Grznár

  To, že je zápas mezi Bejrem a Grznárem skutečně v jednání, Expresu potvrdil promotér Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy.

  „S Alešem jsme mluvili už několikrát. Byl to jeden z prvních lidí, co jsem oslovil. Už loni nechtěl s Filipem zápasit podle pravidel MMA, a co vím, názor nezměnil. Z naší strany zájem je a rádi se domluvíme,“ řekl nám Le Sy, který si není jistý tím, zdali by Grznár přistoupil na zápas podle pravidel thaiboxu.

  Nám plzeňský influencer naznačil, že by do toho klidně šel.

  „Půjdu s ním, ale thaibox by pro něj byl moc nebezpečný. Jsem pro MMA, protože tam nedostane tak strašně moc, jako by dostal v thajském boxu. Nemá se čeho bát, budu ho extrémně šetřit,“ vzkázal Bejrovi Grznár.

  Bejr by si na případný zápas hodně věřil.

  „On mě hodně podceňuje, ale já pravidelně trénuji a mám dobré kopačky. Při jeho výšce mu můžu dávat kolena do obličeje a fyzičku mám dobrou,“ pochválil se youtuber z Pardubic.

  Kdo by podle vás vyhrál?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00úterý 10. května 2022. Anketa je uzavřena.

  Aleš Bejr210
  Filip Grznár92

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 6. července 2022, Den upálení mistra Jana Husa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz