jít naiDNES.cz

Pravnuk Vránové boduje před kamerou: Zahrál si v Krejzových studenta z Ugandy

Zatímco nespokojení diváci Ulice spílají tvůrcům, že do seriálu obsadili exoticky vyhlížejícího Jareda Baileyho (30), příznivci seriálu Krejzovi se studenty z Ugandy nemají sebemenší problém. Příležitost blýsknout se dostal i pravnuk herečky Aleny Vránové (86) Samsidin Nyass, který si začátky před kamerou velmi pochvaluje.

„Kamarádka Daniela, která dělá v produkci seriálu Krejzovi, mi zavolala, zda by Sam nechtěl přijít na casting na jednu malou mluvenou roli. Žádný komparz. Samovi se to líbilo, tak jsme to zkusili,“ prozradila Antonia Tereza Nyass, maminka čtrnáctiletého Samsidina Nyasse. A volba to nebyla vůbec špatná, Sam má umělecké geny v krvi. Nejenže je maminka hudebnice, ale jeho praprarodiče jsou herci Alena Vránová a Vladimír Ráž. 

„Ano, prarodiče jsou herci. Samovi, který k tomu herectví má asi nejdál, to jde. Je přirozený. Rozumí tomu, co je to vytvořit roli, má pro to cit,“ doplnila vnučka známé herečky, která se živí také jako jazyková koučka, takže i díky tomu neměl Sam s angličtinou, kterou musel celé natáčení používat, žádný problém.

„Moc mě to bavilo. Hrál jsem už v jedné reklamě, ale pro seriál jsem točil poprvé,“ nechal se slyšet mladý herec, který se momentálně věnuje sportu. Konkrétně akrobacii, skáče na trampolíně a sbírá úspěchy. „Kdyby se herectví chtěl věnovat, tak mu nebudu bránit. Mám s dětmi hezký vztah, tak jim můžu důvěřovat, že když si vyberou, co je bude bavit, tak z toho budou mít i radost. Budu je podporovat,“ doplnila Antonia Nyass.

Největšími parťáky na natáčení byli pro Sama Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček. Mladý herec přiznal, že v něm zanechali velký dojem.

„Neznal jsem je, ani seriál, jelikož doma nemáme televizi, ale musím říct, že s Petrem byla velká legrace. Moc mě to bavilo. Nakonec jsem na natáčení strávil tři dny, a kdyby přišla nějaká další nabídka, tak bych ji asi vzal,“ prozradil malý herec. Na své účinkování v Krejzových se prý určitě podívá. Ujít si ho údajně nenechá ani slavná prababička, která svého vnuka pečlivě sleduje a těší se z jeho úspěchů.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:43 neděle 11. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  26
 • Haha
  16
 • Cože
  13
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat