Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Alena Šeredová o vztahu s Gigim: O pozornost dětí se s ním nepřetahuji!

  Alena Šeredová miluje luxus. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

  Modelka Alena Šeredová (39) se po dlouhé době objevila v Česku. Dostavila se na módní přehlídku spodního prádla návrhářky Terezy Vu, která v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila novou kolekci. Modelka k té příležitosti poskytla Expres.cz rozhovor o životě v Itálii a synech, které má s Gigim Buffonem (39).

  Modelka Alena Šeredová do Česka sice přijela pracovně a na všechny ostatní aktivity má jen tři dny, přesto je šťastná, že je zpět ve své domovině. Jak Expres.cz přiznala, Itálie ji v posledních letech vyčerpává a ona si od ní ráda odpočine.

  Českou republiku navíc vnímá jako domov a před časem dokonce přemýšlela, že by se zpátky do hlavního města přestěhovala.

  Nakonec ji však odradila skutečnost, že by synové David Lee a Louis Thomas byli odloučeni od tatínka a slavného brankáře Gigiho Buffona. „Milují ho, pořád o něm mluví, to je samé papá,“ podotkla dokonce v otevřeném rozhovoru, kde i nakousla, jak ji zná jen přítel Alessandro Nasi.

  Akce se účastnila Alena Šeredová, která do Prahy přijela jen na tři dny.

  Aleno, jak jste si přehlídku prádla užila jako divák?

  Bylo to moc hezké. Holky ukázaly krásná mladá těla a sexy prádlo. Na takové přehlídky už chodím opravdu jen jako divák, protože si myslím, že už na mě ve spodním prádle není nikdo zvědavý. Přece jenom koukat na čtyřicetiletou babičku v kalhotkách a podprdě nikdo nechce.

  Proč jste k sobě tolik kritická?

  Já si vzpomínám, když mi bylo dvacet a začínala jsem, že po mole chodily čtyřicetileté babičky a tolik mě to odradilo, že jsem si řekla, že bych tak nechtěla nikdy skončit.

  Nastavila jste si nějaké limity i v jiných ohledech?

  Samozřejmě. Ve svém věku si opravdu nemohu hrát na dvacítku, takže se oblékám s rozvahou, tak aby mi nebylo za sebe trapně a nestyděl se za mě někdo další. Přece jenom mám dva syny a nechtěla bych, aby se za svoji maminku styděli.

  Říkáte, že byste se už neodhalila, jenže na sociální sítě jste ještě nedávno vkládala odhalující fotky...

  Jo, to já občas udělám, ale ty fotky jsou staré. Nahodím je vždy proto, aby si lidé zapamatovali, jak jsem taky jednou vypadala dobře (smích).

  Alena Šeredová proslula svými přírodními prsy.

  Jaké spodní prádlo oblékáte? Jste odvážná?

  No vidíte, v tom například žádné limity nemám. Moje spodní prádlo je totiž hodně odvážné, nikoli ale vulgární. Myslím, že je hezké být pro partnera stále v určitém ohledu sexy.

  Právě pro vaši vizáž si vás celá Itálie zamilovala. Jak to vnímáte?

  Já si obecně myslím, že cizinky to tam mají ze začátku o malinko lehčí. Jsou pro ně jiné a tím pádem zajímavé. Já jsem jim trochu podobná, nejsem typický východní typ, takže to zrovna pro mě tak lehké, jak se zdá, nebylo. Snažila jsem se ale začlenit co nejpřirozenější cestou. Naučila jsem se italsky, dodnes to mimochodem pořádně neumím, a nikdy jsem si na nic nestěžovala.

  Jaký je italský showbyznys?

  Myslím, že se tolik neřeší. Hvězdy fungují jako normální pracující lidé a většina z nich je v pohodě. Já jsem toho názoru, že opravdová hvězda si na nic nehraje a nevyskakuje si. A opravdu se mi to potvrdilo. Setkala jsem se se spoustou hollywoodských hvězd, které za sebou mají nespočet úspěchů a byly skromné a absolutně v pohodě. Což je krásný protipól hvězdičkám, které si jednou někde zahrály, hned si o sobě neuvěřitelně myslí a na akci pijí zásadně šampaňské s jahodami. To nesnáším! Naštěstí se v Itálii s takovými lidmi moc nepotkávám.

  Itálie vám je tedy v tomto ohledu sympatičtější?

  Já jsem nikdy neřekla, že by mi byla Itálie sympatičtější. To, co mě na ní v minulosti strašně bavilo, mě po patnácti letech unavuje. Každá země má své.

  Co konkrétně vás na Itálii unavuje?

  Takový ten přehnaný pozitivismus a zájem. Jsou hodně vlezlí. Zdraví vás lidé od vedle z baráku, vyptávají se na novinky a div se nepozvou na návštěvu. Řezník se zase během toho, co vás obsluhuje, zeptá na všechno možné. Od toho, co jste dělali minulý den, až po to, s kým se vídáte. Všechno jim proto i velmi trvá. Dříve mi to přišlo skvělé, protože to bylo nové, dnes je to pro mě už obtížně vstřebatelné.

  Česko je přesný opak.

  Asi ano. Češi jsou ale zase někdy až moc studení. Já pro Italy mohu působit trochu odtažitěji, v Česku jsem ale naopak za extrémně komunikativní a přátelskou. V tomto ohledu jsou země opravdu velmi odlišné. Například pozdrav v Itálii je hodně intimní, všichni se tam pořád cicmají a osahávají, což já nemám úplně ráda. Vždy, když tedy podávám ruku, automaticky se zakláním, aby mi ji někdo nelípnul. To tady v Česku jsme více uzavření a líbáme jen dobré přátele.

  Z vašeho vyprávění se mi zdá, že vás Itálie docela unavuje.

  Itálie je můj druhý domov, mám ji ráda, ale je pravda, že se vždy neuvěřitelně těším do Česka. Pokaždé, když přistávám, kochám se z okýnka a říkám si: To je můj domov!

  Jenže jste tu velmi málo.

  To je pravda. Je to tím, že mám v Itálii povinnosti, kluci chodí do školy... Teď jsem tady například jen na tři dny kvůli práci.

  Neuvažovala jste o tom, že byste se do Česka vrátila?

  Chvilku jsem o tom opravdu uvažovala, ale myslím si, že by mi to po chvíli bylo zase všechno malé. Na svíčkovou se sice vždy těším jako malá holka, ale po dvou dnech jsem jí tak plná, že mi to zase na nějaký čas stačí. A tak to mám i s Českem. Jsem už prostě zvyklá na jiný svět. Kluci by to navíc hůř snášeli, protože mají v Itálii tatínka, zázemí a přátele.

  Jak děti vůbec vnímají fakt, že mají slavné rodiče?

  Myslím, že dobře. Protože je jejich tatínek fotbalová ikona, jsou pyšní a neustále jsou samé „papá“. Neuvěřitelně mu fandí, s čímž ale bohužel souvisí i ty nepříjemné věci. Když například Gigi něco nechytne nebo udělá nějaký průšvih, který viděl celý svět, tak to pro ně není příjemné, protože přijdou do školy a ze všech stran slyší, že to jejich táta pos*al. Já je vždy uklidňuji a říkám jim s vtipem: Vidíte děti? O mamince vám nikdo nic neříká (smích)!

  Alena jako správná Italka se svými syny fandí italskému národnímu týmu.

  Není trochu těžké Gigimu konkurovat v oblíbenosti?

  My se mezi sebou opravdu nepřetahujeme o to, kdo bude u dětí oblíbený. Kluci sice vzhlíží k tátovi, ale více než devadesát procent času tráví se mnou. Teď mají například období, kdy chtějí být všude se mnou. V zimě třeba plánuji přiletět znovu do Česka a oni mě už teď přemlouvají, aby mohli letět také. Jsou fajn v tom, že je baví se mnou absolvovat i ty holčičí věci. Chodí se mnou například i na nákupy.

  Vážně?

  Ano. Ale to je tím, že jsem je to naučila brát jako srandu. Vždy jim řeknu, ať mi něco vyberou, a já si to potom koupím. Samozřejmě to s nimi ale provozuji v cenově dostupných obchodech, abych potom u placení neomdlívala. Naposledy jsem si například odnesla koženkovou sukni, která mi podle kluků neuvěřitelně sluší. Nosím ji ale na doma, protože se v ní necítím. No a kluci mají radost!

  Říkáte, že nakupujete v cenově dostupných obchodech, šetřit ale rozhodně nemusíte.

  Já nikdy neutrácela. Od útlého věku jsem dobře rozmýšlela, co koupím. Když jsem například odjela na tábor s padesátikorunou, vrátila jsem se zpátky s pětačtyřiceti korunami. Vždy jsem byla šetřivá a nerozhazovala.

  Za co tedy utrácíte nejvíc?

  Za cestování, protože si myslím, že to nejsou vyhozené peníze. S klukama pomalu objíždíme svět.

  Chodíte ale velmi pěkně oblékaná. Neříkejte, že to nic nestojí!

  Většinou ne! Mám totiž plno hodných kamarádek a ty mi neustále něco dávají. Takže dědím. Pak mám samozřejmě nějaké spolupráce, ono se to nasčítá. V závěru si tedy nic kupovat nemusím.

  Jste tedy velmi nenáročná partnerka...

  Asi, partner si nestěžuje.

  Stále tedy randíte s italským miliardářem Nasim?

  Ano.

  Dlouho jste ale spolu nikde nebyli. Proč?

  My se nikde záměrně neukazujeme. Vyhýbáme se místům, o kterých se ví, že tam číhají paparazzi a snažíme se na sebe neupozorňovat. Ono to skutečně jde, ačkoli plno hvězd tvrdí, že ne. Nedávno jsme například byli na Mykonosu, odkud vyšlo nespočet fotek různých celebrit, jen nás dvou ne. Nešli jsme totiž na ty dvě nejznámější pláže.

  Takže se kvůli médiím musíte omezovat?

  To zase ne. Chodíme normálně mezi lidi. Když jsme na dovolené, užíváme si ji na maximum. Jen se necpeme, kam nemusíme.

  Tak vám to vyhovuje?

  No jéje!

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 7:30 pondělí 8. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   19
  • Haha
   9
  • Trapas
   9
  • Sladký
   8
  • Cože
   7
  • Tvl
   7

  Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

  Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

  Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

  Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz