Šeredovou vzala na milost miliardářova přísně katolická rodina

Alena se svým současným partnerem Alessandrem Nasim | foto: Profimedia.cz

Itálie jí je prostě souzená. Bývalá miss Alena Šeredová (40) rozhodně po návratu zpět do Česka netouží a ani se jí takové myšlenky v hlavě nehoní. Proč také, když svatba s miliardářským dědicem bude co nevidět na spadnutí? O takové pohádce se rodačce z Prahy ani nesnilo.

Už v době, kdy soutěžila o korunku krásy, bylo znát, že je Alena Šeredová velice ambiciózní žena, která si jde tvrdě za svým a rozhodně se nechce zahrabat v „místním“ modelingu.

Krátce poté, co se umístila jako čtvrtá na soutěži Miss World, vystřelila jako raketa do světa, aby tam zkusila své štěstí a třeba se i dobře vdala.

To se jí také povedlo. I když jenom na čas. Vzala si uznávaného fotbalového brankáře Gigiho Buffona (40), který ji nakonec ale vyměnil za její starší a protřelejší kopii.

Česká kráska dlouho sama nezůstala, jejím partnerem se stal italský miliardář a dědic automobilového impéria Fiat Alessandro Nasi, který se do Aleny zamiloval na první pohled.

Alessandro Nasi se k Aleně Šeredové skutečně má.

Alessandro Nasi se k Aleně Šeredové skutečně má.

Ale byla tady jedna překážka. Gigi a Alena už jsou přes dva roky od sebe, protože ale žijí v Itálii, která má pro rozvod přísné podmínky, vše se dlouho táhlo. „Naše rozvodové řízení je už v procesu, protože Vatikán již povolil rozvod dříve než po třech letech odloučení, jak tomu muselo být v minulosti. V naší situaci mi rozvod přijde jako jediné smysluplné řešení,“ řekla Šeredová v rozhovoru pro měsíčník Maminka.

A právě to nemohla vznešená italská rodina dědiců Fiatu dlouho překousnout. Kvůli nízkému původu a vleklému a mediálně propíranému rozvodu Alenu nebrali příliš vážně. Alessandrova rodina je totiž v katolické Itálii považována za jednu z nejuctivějších familií, která k sobě každého nepustí.

Alena Šeredová s majitelem Fiatu Alessandrem Nasim.

Alena Šeredová s majitelem Fiatu Alessandrem Nasim

Aleně se ale teď konečně zablýsklo na lepší časy. Získala italské občanství, manželství s fotbalistou míří k definitivnímu konci a nový muž miluje její dva syny. Také rodina Alessandra Nasiho začala brát Alenu vážně a svatbě by nemuselo nic bránit.

Fotogalerie

Komentáře