jít naiDNES.cz

Alena Mihulová na pohřbu Stanislava Zindulky: Herečka vypadá čím dál lépe

S herečkou, která proslula rolí v trháku Sestřičky, Alenou Mihulovou (53) se život rozhodně nepáral. Její kariéra dlouho stagnovala, musela se vyrovnat se smrtí manžela, propadla alkoholu a její dcera oznámila homosexuální orientaci. Drobná herečka všechno přestála s grácií a vypadá nádherně!

Známá herečka Alena Mihulová, která je momentálně jednou z hvězd seriálu Ulice, dorazila s dalšími kolegy na pohřeb milovaného herce Stanislava Zindulky.

Byla jednou ze slavných umělců, kteří přišli vzdát hold slavnému herci a naposledy se s ním rozloučit. I když se sama vyhýbala davu, stejně byla dost na očích.

Všichni přítomní totiž Alenu Mihulovou sledovali, jako by snad spadla z nebe. Její krása z dob filmu Sestřičky je zpět a všechny překvapila velmi štíhlou postavou.

Herečka nikdy nebyla tlustá, ale nějaké to kilo navíc měla a nestyděla se za ně. Teď ale radikálně zhubla a její křehký obličej se ještě více zvýraznil.

Sama Mihulová ale postavu neřeší. Vypadá to, že návrat na vrchol z ní udělal zase pořádnou ženu, která kvete, kamkoliv přijde. Nesmírně jí to sluší, a to i v té smuteční černé.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 20. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Tvl
  12
 • Trapas
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře