Alena Mihulová na pohřbu Stanislava Zindulky: Herečka vypadá čím dál lépe

S herečkou, která proslula rolí v trháku Sestřičky, Alenou Mihulovou (53) se život rozhodně nepáral. Její kariéra dlouho stagnovala, musela se vyrovnat se smrtí manžela, propadla alkoholu a její dcera oznámila homosexuální orientaci. Drobná herečka všechno přestála s grácií a vypadá nádherně!

Známá herečka Alena Mihulová, která je momentálně jednou z hvězd seriálu Ulice, dorazila s dalšími kolegy na pohřeb milovaného herce Stanislava Zindulky.

Byla jednou ze slavných umělců, kteří přišli vzdát hold slavnému herci a naposledy se s ním rozloučit. I když se sama vyhýbala davu, stejně byla dost na očích.

Všichni přítomní totiž Alenu Mihulovou sledovali, jako by snad spadla z nebe. Její krása z dob filmu Sestřičky je zpět a všechny překvapila velmi štíhlou postavou.

Herečka nikdy nebyla tlustá, ale nějaké to kilo navíc měla a nestyděla se za ně. Teď ale radikálně zhubla a její křehký obličej se ještě více zvýraznil.

Sama Mihulová ale postavu neřeší. Vypadá to, že návrat na vrchol z ní udělal zase pořádnou ženu, která kvete, kamkoliv přijde. Nesmírně jí to sluší, a to i v té smuteční černé.

Fotogalerie

Komentáře