Expartner Lucie Borhyové ukázal dcerku a říká: Nejsem žádný playboy!

Alan Babický se pochlubil rozkošnou dcerkou. | foto: Barbora Jelínková

Vzhledem k vztahu s Lucií Borhyovou je považovaný za playboye, opak je přitom pravdou. Úspěšný golfový podnikatel Alan Babický žije klidným rodinným životem. Se svou partnerkou má tři krásné děti, a přestože si své soukromí střeží, nyní ukázal nejstarší dceru.

Stejně jako Jaromír Jágr nebo Michal Hrdlička, tak i Alan Babický strávil část svého života po boku krásné novácké moderátorky Lucie Borhyové. I proto získal pověst milovníka krásných žen a nezkrotného playboye. Babický přitom žije klidným rodinným životem.

Žil jsem s jednou partnerkou devět let bez jediného excesu, pak jsme se v klidu a míru rozešli a ještě rok spolu bydleli. Následovalo pár let svobodného muže a následně jsem našel maminku svých dětí. To mi nezní nijak skandálně, ne?“ pokládá řečnickou otázku Babický, podle kterého je jeho mediální obraz velmi zkreslený. Přesto otevřeně říká, že krásné ženy jsou inspirací nejen pro něj, ale pro většinu mužů.

Sice přiznává, že se mediální pozornosti úmyslně vyhýbá, pro jednou ale udělal výjimku. A to kvůli charitativnímu projektu „Jsem, kým jsem“ fotografky Barbory Jelínkové a módní návrhářky Michaely Skuhravé. „Vyznávám pravidlo, že dávat žebrákům ryby nikam nevede. Jediná správná cesta je naučit je rybařit. Účel medvídka KicoNica hračkářství Imaginarium, který se stal oficiálním maskotem Nadace Nova, je mi ale velmi blízký, protože rozvoj kvalit našich dětí je to nejdůležitější, čím se musíme zabývat. Proto bych rád, aby výtěžek z dražby mého trička putoval na tento účel,“ prozradil Babický. I svým životním mottem, které si nechal napsat na tričko, v němž se bude fotit, sportovce nezapřel.

Mám pár citátů, většinou z úst mých kamarádů, které rád používám, třeba ‚Začneme naplno a pak zrychlíme’, ale můj vlastní a ten, který jsem dal na tričko, je ‚Pocit vítězství ničím nenahradíš’,“ uzavřel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 16. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  6
 • Super
  5
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
Komentáře