Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

RM

Aby se jednou Agáta mohla setkat na Vánoce se všemi otci svých dětí, bude muset objednat O2 arénu..

Článek je neuvěřitelný hnůj, možná by stačilo uvést že autorka je nekritická kámoška Agátky, a bylo by jasněji. Většinu živote se chová jako klasická zlatokopecká flundra, ale špatný je Soukup když o ní napíše Aguška, zato ona je hvězda když plácne naprostý blábol o všech tatínkách u jednoho stolu, to je fakt výsměch...

RP

Barboro, táhni s těma článkama na míru pro Agátu třeba do pr**le. :)

Jakmile někoho ve článku označuješ za idiota, zatímco oroduješ za doloželou zlatokopku, nejsi nic jiného, než žurnalistická šlapka.