jít naiDNES.cz

Agáta Prachařová už zase prchla do Izraele za mámou Žilkovou. Co ji tam tak táhne?

Agáta Prachařová už zase surfuje v Izraeli. Učí ji tenhle krasavec. | foto: instagram

Sotva se vrátí z jedné dovolené, už je na další! Agáta Prachařová (34) během krátké doby znovu sbalila kufry a vydala se do Izraele za svou matkou Veronikou Žilkovou. Tentokrát bruneta neztrácela čas a rovnou se s prknem vrhla chytat vlny. Agátu surfování chytlo. Nebo snad instruktor?

V Česku se Agáta Prachařová moc neohřála. Zpropagovala novou kolekci kabelek, jejichž se stala tváří, pak odjela do Itálie na dovolenou. 

Doma se ale stavila spíše na otočku a raději odletěla do Izraele, kde momentálně žije její matka Veronika Žilková.

A co je hlavní, je tam moře! 

Agáta má ve svém životě novou vášeň. Surfování. Už během poslední návštěvy ji dovádění ve vlnách tak chytlo, že si zaplatila lekce. Nejinak je tomu teď, kdy se rovnou vrhla s prknem do vody.

Agáta Prachařová už je zase u matky Veroniky Žilkové. Co Agátu do Izraele tak...

Agáta Prachařová už je zase u matky Veroniky Žilkové. Co ji do Izraele tak táhne?

Není divu, že si Agáta klouzání po vlnách tak oblíbila! Neutuchající šum moře, západy slunce a slaná voda, to je hotový balzám pro tělo i duši. K tomu má Agáta jako bonus velmi pohledného učitele!

Když byla v Izraeli v červnu, pochvalovala si ho: „Nejlepší učitel!“ Usměvavý šlachovitý sympaťák jako vystřižený z hollywoodského filmu se líbil nejen Agátě, ale i jejím sledovatelkám.

Agáta ve vlnách s velmi sympatickým a fešným učitelem!

Agáta ve vlnách s velmi sympatickým a fešným učitelem!

„Po letech fotka s chlapem, a ne s tvarohovým nýmandem!“ napsala jí jedna z obdivovatelek, zatímco jiné spekulovaly, jestli by to pro Agátu mohl být vhodný partner, tedy čistě teoreticky.

Tehdy si Agáta v Izraeli léčila polámané srdce z manželské krize s Jakubem Prachařem. Proto v rezidenci své matky trávila poměrně dlouhou dobu. Tu si krátila hodinami surfování s katalogovým krasavcem. Ten i kdyby dával lekce zametání ulic, proměnil by činnost v nezapomenutelný zážitek.

Že by si na fešného surfaře Agáta Prachařová vzpomněla a ještě jednou se za ním vydala? Najít dobrého učitele surfování není jen tak a proč nespojit příjemné s užitečným?

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat