Prachařová svými šaty ozdobila kolonádu, dojem kazily náplety ve vlasech

Agáta má špatně napletené vlasy. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Je sice v pokročilém stádiu těhotenství, ani letos si ale Agáta Prachařová nenechala ujít Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. A ačkoliv začátek těhotenství neměla modelka kvůli provalené nevěře jednoduchý, nyní doslova září. Agátě těhotenství sluší!

Když Agáta Prachařová počátkem letošního roku oznámila, že je těhotná, neprožívala zrovna nejšťastnější období svého manželství. Na dceru herečky Veroniky Žilkové totiž praskl její poměr s fotografem Dereckem Hardem a už to vypadalo, že se s Jakubem Prachařem rozejdou.

Manželé ale krizi překonali a Agáta, která je ve třetím trimestru, doslova září. Těhotenství je na ní hodně vidět a vypadá velmi spokojeně.

Ve Varech předvedla, že i těhotná žena může být stylová. Na akci do hotelu Pupp dorazila v doprovodu svého manžela v proužkovaných šatech, converskách a se stylovým luxusním batůžkem na zádech.

Agáta Prachařová si nedala pozor na vlasy.

Agáta Prachařová si nedala pozor na vlasy.

Jediné, co kazilo celkový dojem, byly napletené vlasy, u kterých byly bohužel vidět spoje. Agáta se netají tím, že si k hřívě dopomáhá vlasy z Ukrajiny a sama vlastní salon, který vlasy naplétá. Pokud je to práce jejích kadeřnic, moc dobrou reklamu si nedělá.

Agátino užívání Varů trochu kazil také manžel Jakub, jehož chování vůči Agátě působilo v jedné chvíli lhostejně. I tak ale byla Agáta s přehledem jednou z nejstylovějších žen karlovarské kolonády.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 1. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  14
 • Super
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  3
 • Sladký
  3
Komentáře