Středa 20. ledna 2021, svátek má Ilona
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zoufalý rok Agáty Hanychové. Tři vztahy jako přes kopírák a osamělé Vánoce

  Rok, na který by nejraději zapomněla. Ten má téměř za sebou Agáta Hanychová (35). Začala ho sice na slunných thajských plážích s novým milencem, vztahově se jí ale nedařilo. Nejenže se definitivně rozešla s otcem své dcerky Mii Jakubem Prachařem, a i když se bezhlavě zamilovala třikrát, žádný vztah jí nevyšel.

  Pokud si Agáta Hanychová myslela, že rok 2019 byl pro ni smolný, protože se definitivně rozešla se svým mužem Jakubem Prachařem, který ji vyměnil za topmodelku Denisu Dvořákovou, rok 2020 by určitě nejraději vymazala ze své paměti.

  Agáta ho sice zahájila až po uši zamilovaná, uzavřela ho ale zcela opuštěná. Příběh jejího neštěstí začal na podzim loňského roku. To si Agáta založila účet na Tinderu a zahájila lov na náhradu za Jakuba Prachaře.

  Nejdříve ji fotoreportéři Expresu načapali na romantické večeři s jistým Ondřejem Čubou, aby Agáta sama záhy oznámila, že je ve vztahu s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. Nutno připomenout, že to jako správná puberťačka oznámila aktualizací stavu na Facebooku.

  Jsem šťastná, protože mám konečně normálního kluka s normální prací. Seznámili jsme se přes Tinder. A co jako. Nevidím na tom nic špatného. Bylo to druhé rande přes Tinder a pak jsem si ho smazala. Měla jsem ho jenom chvíli,“ vychvalovala svůj nový objev Agáta Expresu.

  A hned začátkem roku s Turkem vyrazila na dovolenou do Thajska.

  Ačkoliv ještě ze slunných pláží zveřejňovala jeden zamilovaný snímek za druhým, po návratu do Česka jako by Turek neexistoval.

  „Dovolenou v Thajsku jsem si náramně užila, po návratu se ale věnuju zase hlavně dětem a taky své nové lásce, boxu. Chodím na tréninky i pětkrát týdně, fakt mě to chytlo,“ sdělila nám tehdy Hanychová, která se sice snažila budit dojem, že s Turkem stále randí, ale pak o něm pomalu přestala mluvit.

  Svého záměru se dlouho nedržela. Její srdce krátce po rozchodu se Zdeňkem Turkem vzplanulo pro kameramana Marka Niessnera. Tentokrát to už vypadalo, že je to opravdu ten pravý. Měli i mnoho společného. Například rozvod a dvě děti z předchozích dvou vztahů.

  Jenom asi týden poté, co si založili společný účet na Instagramu, ale Agáta oznámila, že se s Markem rozešli, protože jim to delší dobu nefungovalo a ona byla ve vztahu nespokojená. Už ale nevysvětlila, proč si s ním v tom případě zakládala společný účet na Instagramu.

  Tohle vše se událo před definitivním rozvodem s Jakubem Prachařem. Pak přišel den D a dcera Veroniky Žilkové mohla za svým manželstvím udělat definitivní tečku.

  „Myslím, že oficiální rozvod je důležitý. Něco se ve vás uzavře a začnete dýchat,“ popsala své pocity Agáta, která krátce předtím konec manželství oznámila slovy, že jí svoboda sluší. Vnitřně ale prožívala zcela jiné pocity.

  „Bolelo to dlouho a myslela jsem si, že tím končí vše. Není to tak. Jak říká můj kamarád Mimi, který je od osmnácti let na invalidním vozíku: bolest se musí vydržet. Já vydržela a je mi teď fakt hezky,“ vyznala se Agáta, která tvrdila, že se cítí jako znovuzrozená. „Začala jsem mít ráda sama sebe a to je strašně důležité. Je těžké začínat v pětatřiceti letech znova, ale vše se dá,“ dodala.

  Když pak v létě prasklo, že již zase není sama, už všichni jásali, že Agáta narazila na toho „pravého“. Navíc vztah pojala trošku jinak. S Tomášem Sobolou nejdříve vyrazila na dovolenou do Chorvatska, kde se oťukali, aby ho pak mohla slavnostně představit celému světu, tedy svým fanynkám na Instagramu.

  A už to vypadalo, že je Sobola opravdu tím pravým, během našeho nedávného rozhovoru nám Agáta přiznala, že dokonce přemýšlí o třetím dítěti. Pro něj si ale bude muset najít jiného tatínka. Vztah s Tomášem skončil stejně rychle, jako začal.

  „Ty a já navždy. Ano, tenhle chlap mi nikdy neublíží,“ napsala na svém Instagramu Agáta Hanychová a sdílela fotografii se svým synem Kryšpínem. K fotografii přidala hashtagy #SingleLady a #NaChlapyUžKašlu.

  Expresu následně přiznala, proč se rozešli.

  Nějak to nebylo ono. Nebylo v tom nic hlubšího. Nebylo to ono delší dobu. Ukončili jsme to před svátky. Nerada se plácám v něčem, co není pro mě komfortní,“ řekla nám Hanychová, která stejně jako v předešlých případech opět najela na vlnu „budu se věnovat sama sobě a jsem tak šťastná“.

  Jsem šťastná a zajímám se sama o sebe a budu myslet na sebe, protože jsem to nikdy nedělala,“ sdělila nám počátkem prosince Agáta, která se sice snaží působit nad věcí, všem kolem ní je ale jasné, že nemá za sebou nejlepší rok svého života. A může si za to dost sama.

  Snad jí tentokrát předsevzetí, že bude chvíli sama, vydrží. Nebo konečně půjde na rande s tím doktorem, jehož jí již roky dohazuje její maminka Veronika Žilková. I když to není nic pro Agátu. Ta by se za hodným a slušným klukem nikdy neotočila, což ale znamená, že na podobné kvartální vztahy se můžeme těšit i v roce 2021.

  Všichni bychom jí už toho pana Božského moc přáli. I kvůli nám, kteří to její trápení trpělivě sledujeme.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Kdo staví vilu na Babě? Muž s vazbami na sponzory Zemanovy kampaně

  Premium Nová prosklená vila na vrchu Baba v Praze budí zájem místních i turistů. Dům patří firmě Luboše Paška, který je...

  Ano, Češi byli nejlepší! říká zámořský expert o časech, kdy i Kanada žárlila

  Premium Omlouvá se při vzpomínce na nezdar Pavla Patery v Dallasu. Zápasy proti Buffalu s Dominikem Haškem v brance přirovnává...

  TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

  Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 20. ledna 2021, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz