Prachařová prodává novou kolekci Rebella: Jako ze sekáče, stěžující si zákazníci

20. října 2017
Podnikatelka Agáta Prachařová opět čelí kritice svého módního e-shopu. Tentokrát za konkrétní kousek ze zimní kolekce, který nesluší často ani modelce. Za neforemné zboží si přitom opět účtuje nepřiměřené sumy a na sociální síti vyjadřují lidé jasný názor. A co na to říkáte vy? Kolik byste za takovou bundu vyndali z kapsy?

Přestože to chvíli vypadalo, že Agáta Prachařová podnikání s porodem dcery Mii pověsí na hřebík, nestalo se. Modelka propaguje novou kolekci značky Rebella a soudě dle reakcí potenciálních zákaznic to není žádná hitparáda.

„Tohle si fakt nikdo nemůže koupit. Sorry, ale je to všechno jako sekáč za pade,“ okomentoval zveřejněný snímek jeden z fanoušků Agátina profilu na Instagramu. Tam Prachařová uveřejnila zimní bundu, kterou prodává na svých webových stránkách za 2500 korun.

„Ten kabát dělá z modelky neforemnou krabici,“ píše další.

Agáta módní kousek označila hashtagem „must have“. Ne všichni s tím však...

Agáta módní kousek označila hashtagem „must have“. Ne všichni s tím však souhlasí.

Kolem Agátina módního e-shopu už toho bylo řečeno mnoho. Modelka nakupuje zboží v italském skladu a následně ho přeprodává zákaznicím v Česku. Sama si k jednotlivým kouskům přišívá cedulku její značky Rebella, a jak loni na podzim uvedla pro Expres profesionální krejčová, rozhodně se nedá hovořit o vysoké kvalitě.

Nová kolekce Agáty Prachařové se nesetkala s příliš pozitivní ohlasy.

Nová kolekce Agáty Prachařové se nesetkala s příliš pozitivními ohlasy.

Problémy přitom řešila Agáta nejen se zbožím jako takovým, ale také s jejími obchodními praktikami. 

Zákaznice si často stěžovaly, že jim nebylo zboží doručeno i několik měsíců, že s nimi Agáta nekomunikuje, a když přijde na lámání chleba, je prostořeká a nešetří na nespokojené klientky vulgarismy. Zvěsti o jejím chování se přitom dostaly až na Slovensko.

Nová kolekce Agáty Prachařové není nic moc.

Nová kolekce Agáty Prachařové není nic moc.

Špatná pověst však Agátě nezabránila v podnikatelské činnosti pokračovat. Poté, co doprodala zbytky letního zboží, propaguje nové. Co na něj říkáte?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 17. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 50
  • 48
  • 13
  • 9
  • 6
  • 5
Komentáře