Vystavuje se a pak si stěžuje! Agátě Prachařové posílají muži nechutné zprávy

Agáta Prachařová se rozhodně nebojí ukázat své tělo na Instagramu. Zároveň se ale diví, že jí chodí nevhodné návrhy. | foto: instagram

Nedávno si Agáta Prachařová stěžovala, že jí muži posílají nemravné zprávy a fotky. Dokonce dotyčné muže prosila, aby ji s tím neobtěžovali, ať už je to mezi ní a Jakubem Prachařem jakkoliv. Přitom Instagram láduje jednou polonahou fotkou za druhou. Není v tom trochu rozpor?

Agáta Prachařová je veselá kopa, alespoň se o to snaží. A to i přes to, že její manželství s Jakubem Prachařem má být v troskách. Bruneta se ale snaží zachovávat dekorum a své soukromí nechce příliš veřejně ventilovat.

Alespoň to tvrdila v rozhovoru pro Top Star, kde se většina z mužů, kteří jí psali, samozřejmě zajímala o to, jak to vypadá s jejím manželství s Jakubem. Na to ale Agáta odmítala odpovídat.

Místo toho prozradila, že ji neustále obtěžuje zástup potenciálních milenců, kteří jí posílají nevhodné zprávy, nebo dokonce snímky.

Chlapi na Instagramu mi píší. Posílají mi fotky a je to nechutné. Ať je to s mým manželem jakkoliv, neposílejte mi zprávy. Bůhví, jak to dopadne, jak to bude. Nevyjadřuji se,“ nechala se Prachařová slyšet.

Agáta Prachařová se rozhodně nebojí ukázat své tělo na Instagramu. Zároveň se...

Prachařová se nebojí ukázat své tělo na Instagramu. Pak se diví, že jí chodí nevhodné návrhy.

Je pochopitelné, že nechutné návrhy, natož fotky kdoví čeho, musí Prachařovou obtěžovat. Proč ale potom zrovna na Instagramu denně vystavuje své křivky? 

Jako influencerka si sociálními sítěmi vydělává, a tak dává smysl, že na Instagramu musí být aktivní.

Kozi!

Agáta ukazuje prsa a diví se, že dostává otravné zprávy.

Pokud jí ale život otravují nevhodné návrhy, proč nesdílí fotky, na nichž je o něco víc oblečená?

Něco za něco, Agáto. Buď budeš mít hodně lajků za polonahé fotky, nebo tě přestanou obtěžovat fotky penisů. To by ale možná ubyly kšefty. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat