Agáta Prachařová: Konečně má postavu na plavky. Gratulujeme!

10. dubna 2019
Je to rok, co Agáta Prachařová dostala nátěr kvůli předvádění plavek v době, kdy měla tělo samou modřinu a poporodní kila zdaleka nebyla pryč. Jenže letošní plavkovou sezonu Agáta rozhodně nepodcenila! Pokud loni měla sem tam nějaký ten faldík, letos to vypadá na pravý opak a na dceři Veroniky Žilkové chrastí kosti.

Agáta Prachařová už je zase jako lunt, což předvedla na setkání Miss po 30 letech, kam si vyrazila v křiklavě červených šatech s hlubokým výstřihem a v lodičkách tělové barvy.

Člověk nemusí být kdovíjaký myslitel, aby si povšiml, že máma Kryšpína a roční Mii poměrně výrazně zhubla. Přestože na Instagramu Agáta utrousila, že by možná měla občas i jíst, vypadá opravdu dobře. Skoro by se chtělo říct, že lépe než když předtím.

Agáta Prachařová vypadá lépe než v dobách největší slávy.

Agáta Prachařová vypadá lépe než v dobách největší slávy.

Nezanedbává Agáta trochu stravu?

Nezanedbává Agáta trochu stravu?

Přitom těsně před rokem se Agáta snažila zbavit kil, která nabrala během těhotenství s dcerou Miou. Pár měsíců po porodu také dostala zakázku předvést kolekci bikin na přehlídkovém mole. Doufajíc, že si toho nikdo nevšimne, se nesměle vysvlékla do plavek.

Dvojnásobná máma Agáta předvádí plavky.

Dvojnásobná máma Agáta předvádí plavky.

Po dvou dětech má Agáta postavu skvělou, ale na mola?

Po dvou dětech má Agáta postavu skvělou, ale na mola?

Co čert nechtěl, na akci byl fotograf a fotky obletěly republiku. Na to, že focení následovalo jen půl roku po porodu, vypadala Agáta skvěle. Na předvádění plavek to ale nebylo. 

To letos je to jiná a Agáta by mohla přehlídkovému molu dělat královnu!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:17 8. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 164
  • 54
  • 40
  • 30
  • 23
  • 19
Komentáře