Veletoč po vyhazovu Prachařové z Primy: Bude tam mít vlastní pořad, kdo jí to zařídil?

Agáta se dostala zpátky na Primu, má v tom prsty její manžel? | foto: Profimedia.cz

Před časem Agátu Prachařovou (31) vyhodili z Topstar magazínu, kam natáčela reportáže z večírků. Smutnit ale nemusí! Po prázdninách by totiž měla mít na Primě vlastní pořad. Jak to, že tak najednou a s otočkou o 180 stupňů?

Agáta Prachařová sice dostala nedávno padáka z TopStar Magazínu, ihned nato jí ale Prima dala nabídku, která se neodmítá! Modelka by se totiž měla stát tváří nového pořadu, jenž bude s největší pravděpodobností o cestování.

„Agátu vyrazili a vzápětí ihned oslovili. Byl to takový vtipný kolotoč,“ řekl nám její kamarád, podle něhož se na novou příležitost Agáta velmi těší.

Jak se takový televizní obrat vlastně stane?

Podle zdroje z televize to ale nebyla zase taková náhoda, že si vybrali zrovna ji. Modelka totiž měla mít velkou protekci od manžela Jakuba Prachaře, který je jednou z hlavních tváří televize Prima, hraje v jejich hojně sledovaném seriálu Ohnivý kuře a také na něm stála soutěž Máme rádi Česko.

Prachařovi se údajně nelíbilo, že jeho ženu vyhodili a ona musela přejít na internetovou televizi, kde dostává podstatě menší honorář.

Už o prázdninách by tedy Agáta měla točit pilotní díly a v září se objevit na obrazovkách.

To nám mimo jiné potvrdila i vedoucí PR oddělení Jana Mrákotová. „Agátu diváci na Primě uvidí, ale zatím nebudeme prozrazovat o jaký pořad se jedná,“ řekla nám velmi tajemně.

Neštěstí se tak pro Prachařovou otočilo ve štěstí. Je však otázkou, zda se jako tvář pořadu osvědčí a jestli jí právě tvrdá protekce od manžela nebude spíš na škodu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:04 14. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  18
 • Cože
  14
 • Super
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
Komentáře