jít naiDNES.cz

Agáta měla strávit dovolenou s hokejistou Valským, ale zapírá. Odraz v brýlích říká něco jiného

Nad modelkou se stahují mračna. Vyšly na povrch další informace, které jí mají usvědčit z dlší nevěry! | foto: Instagram, Facebook

Na těhotnou Agátu Prachařovou se valí nové podezření z nevěry. Poté, co se objevily závažné informace o vztahu s mladým fotografem, vyplouvá na povrch další milostná aféra. Tentokrát mělo jít o letní románek s pohledným hokejistou. Expres.cz získal fotografie, které více než naznačují mimomanželský vztah.

Modelka Agáta Prachařová bude mít doma zřejmě co vysvětlovat. Ještě neutichla situace kolem poměru s fotografem Dereckem Hardem a opět o ní kolují informace, které naznačují, že modelka byla svému muži Jakubu Prachařovi nevěrná už v minulosti.

Usvědčovat modelku mají její fotografie a snímek dvou nohou, který v létě sdílel pohledný hokejista Jakub Valský.

Modelka se totiž minulé léto sbalila a oznámila, že jede sama na dovolenou do Portugalska. Prý si potřebovala vyčistit hlavu a odpočinout si.

Jenže v té době tam byl shodou náhod i hokejista Valský, který se pochlubil fotografií, na níž byly jeho a dámské nohy. A plavky, které na sobě má dotyčná, jsou až nápadně podobné těm, které to samé léto nosila Agáta. Oba se navíc pohybovali po stejných místech a ve slunné zemi byli ve stejný čas.

Našli jsme plavky, které má Agáta na fotce.

Našli jsme plavky, které odpovídají těm, co má dotyčná na fotce.

Agáta se několika fotkami z dovolené pochlubila na svém Facebooku. Psala, že pracuje a nasává energii a do Česka posílala svá selfíčka. Jenže na jednom z nich se jí v brýlích odráží mužská postava. To tedy naznačuje tomu, že Agáta měla v Portugalsku společnost, ačkoli na svém blogu uváděla, že je na dovolené úplně sama.

Sledujte odraz v Agátiným brýlích.

Pozorně se podívejte do jejích brýlí.

„Posílám pozdrav ze slunečné Madeiry, kam jsem se rozhodla, že odjedu, abych si pročistila hlavu. A to sama!! Nastala u mě v životě spousta změn a já si řekla, že je potřeba si vše v klidu rozmyslet, co a jak,“ psala na svém blogu, kde také přiznala, že se cítí poněkud divně. „Řeknu vám, sbalit si kufr a sama někam letět je opravdu něco úplně jiného. Je prostě dobrý, ale zároveň těžký zůstat občas sama se sebou,“ uváděla dále.

Dovolenou, na které si modelka údajně čistila hlavu, jí tenkrát překazilo nečekané úmrtí jejího nevlastního tatínka Marka Navrátila, který ve svých čtyřiapadesáti letech dostal mrtvici. A tak si zabalila všechny své kufry a mířila zpátky do Česka, kde už ji čekal manžel, rodina a především pohřeb otce jejího bratra Vincenta.

Portugalsko podle blízkého přítele ale nebylo jediným výletem, který Agáta v osamění podnikla. Údajně takto cestuje vcelku pravidělně. „Není to jediný Agátin výlet o samotě. Takových nápadných výjezdů udělala rovnou několik,“ prozradil.

Agáta Prachařová a Dereck Hard, s nímž měla mít na podzim poměr. Také o něm...

Agáta Prachařová a Dereck Hard, s nímž měla mít na podzim poměr. Také o něm tvrdila, že ho nezná.

Všechno tak napovídá tomu, že Agáta s Valským udržovala podobný poměr jako s fotografem Dereckem Hardem.

Když jsme Valského kontaktovali, celou věc popřel a reagoval stejnými slovy jako Hard. „To bude asi omyl, vůbec ji neznám. Takže nechápu,“ napsal na začátek. Jakmile jsme mu poslali fotografii, která už na jeho sociální síti není dohledatelná, protože kvůli ní měla modelka údajně ztropit scénu, dodal, že plavky patří jeho přítelkyni. „To je moje věc, kdo je moje přítelkyně a vážně vám do toho nic není,“ zlobil se a znovu dodal, že Agátu ani nezná. Jenže zřejmě zapomněl, že ji má v přátelích na Facebooku. Na tento dotaz už nereagoval.

Samotnou Prachařovou jsme požádali o rozhovor, ale napsala nám, že se nechce k ničemu vyjadřovat.

Uvidíme, jak se k tomuto případu postaví Prachař.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:32 30. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  102
 • Haha
  53
 • Tvl
  24
 • Super
  23
 • Sladký
  22
 • Cože
  14
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat