jít naiDNES.cz

Agáta utekla před krizí do Izraele. „Vždyť dva měsíce brečí a trápí se,“ vysvětluje Žilková

Agáta Prachařová hledá útěchu v Tel Avivu, kam dorazila za svou matkou Veronikou Žilkovou. | foto: Profimedia.cz

Když bylo nejhůře, sbalila si svých pár švestek a odletěla spolu s dětmi do Izraele, kde na ni čekala otevřená náruč matky Veroniky Žilkové. Tam se teď Agáta Prachařová (34) bude dávat dohromady z manželské krize, již právě prožívá s manželem Jakubem.

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových prochází už několik týdnů těžkou krizí, a tak není divu, že se modelka rozhodla na chvíli vypadnout z každodenní rutiny a změnit prostředí. 

Poté, co ji Jakub Prachař opustil, odletěla Agáta i s dcerou Miou (1) a synem Kryšpínem (7) do Tel Avivu za svou matkou Veronikou Žilkovou.

„Víte, budou tu tři neděle a moc bych ráda, aby se ten čas mohla Agáta věnovat jen sama sobě. Aby chodila plavat a tak, aby se alespoň trošku dala dohromady,“ prozradila Žilková serveru Blesk.cz.

„Já se postarám o děti. Vždyť se trápí a brečí už dva měsíce, to ty její děti opravdu nemají zapotřebí. Ty si zaslouží usměvavou a veselou mámu,“ míní herečka, která jako zkušená matka i manželka ví, o čem mluví.

Slova Žilkové potvrzují, že mezi Agátou a Jakubem opravdu probíhá vážný rozkol. Ten se veřejně provalil před měsícem.

„Rozejít se na výročí umí málokdo,“ napsala Agáta ke své svatební fotce na Istagramu a označila tam manžela Jakuba Prachaře.

Přestože následně řekla, že se jednalo o vtip, a všechno popřela, sled událostí, k nimž došlo, mluvil za vše. Prachař se doma ukázal jen na otočku, když si přišel zabalit tašku. Pár dní nato Agáta zveřejnila anonymní zprávy, podle nichž jí měl být nevěrný.

Těžko říct, kam se spor Prachařových posunul po měsíci. Fakt, že prostořeká modelka odletěla sama s dětmi na tři týdny za svou matkou do Izraele, o něčem vypovídá. Ještěže má Agáta ve Veronice Žilkové oporu!

„Agáta se musí dát dohromady. A v takovém případě je potřeba nabídnout rameno, poslouchat anebo poradit...,“ uvedla herečka s tím, že dceři ráda pomůže.

Míchat se do jejich vztahu ale nehodlá. To si musí vyřešit jen Agáta s Jakubem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat