Krize Prachařových trvá: Agáta postuje fotky v plavkách, Jakub je nezvěstný

4. června 2019
Od manželské krize utekla za teplem k moři. Už jsou to dva týdny, co se Agáta Prachařová i s dětmi sbalila a odletěla do Izraele, kde bydlí její matka Veronika Žilková. Zdá se, že modelka u moře dobíjí baterky. Připravuje se na řešení krize, kterou prochází její manželství s Jakubem Prachařem?

Nakonec se to hodí, že Veronika Žilková žije v Izraeli. Alespoň ji tam mohla navštívit dcera Agáta, pro niž je teď třítýdenní dovolená u moře vysvobozením z pekla, které prožívá s Jakubem Prachařem.

„Víte, budou tu tři neděle a moc bych ráda, aby se ten čas mohla Agáta věnovat jen sama sobě. Aby chodila plavat a tak, aby se alespoň trošku dala dohromady,“ prozradila Žilková serveru Blesk.cz před čtrnácti dny, když Agáta do Izraele odletěla.

Já se postarám o děti. Vždyť se trápí a brečí už dva měsíce, to ty její děti opravdu nemají zapotřebí. Ty si zaslouží usměvavou a veselou mámu,“ uvedla herečka, která jen potvrdila, že její dcera neprožívá v osobním životě zrovna lehké období.

Jak už to tak bývá, modelka o sobě z dovolené dává vědět prostřednictvím sociálních sítí. Místo úsměvů ale postuje snímky, na nichž je sice jen v plavkách, zato ve tváři je znát smutek.

Holka, vždyť ty na všech fotkách vypadáš, že jedeš z posledního. Tahle také není výjimkou. Ten smutek, co vyzařuješ... A to ty víš, že tě mám ráda. Vyspi se, najez se, ať je pohoda,“ píšou Agátě fanoušci na Instagramu.

Vyzývavé fotky by mohly být známkou toho, že na sebe chce upozornit. Že by chtěla popíchnout svého manžela Jakuba Prachaře?

Kromě sexy křivek začala Agáta ukazovat svou dcerku Miu, kterou s Prachařem má. Přitom se proslýchá, že je to právě Jakub, jenž si dceru nikdy nepřál vystavovat na sociálních sítích. Takže další způsob, jak přitáhnout pozornost?

Krize ve vztahu Prachařových se provalila v dubnu. „Rozejít se na výročí umí málokdo,“ napsala Agáta ke své svatební fotce na Istagramu a označila na ní manžela.

Přestože následně řekla, že se jednalo o vtip, a všechno popřela, sled událostí, k nimž došlo, mluvil za vše. Prachař se doma ukázal jen na otočku, když si přišel zabalit tašku.

Pár dní nato Agáta zveřejnila anonymní zprávy, podle nichž jí měl být Jakub nevěrný. Od té doby si každý z nich jede po své ose. Zatímco Agáta odjela do Izraele, po Jakubovi jako by se slehla zem. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 2. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 28
  • 23
  • 18
  • 16
  • 14
  • 13
Komentáře