jít naiDNES.cz

Agáto, útěk není řešení. Hraje si na suverénku, ale pak uteče k matce

Agáta zase prchla z Česka. Rány si hojí u maminky. | foto: Instagram Agáty Prachařové

Agáta Prachařová se tváří, že ji nic nerozhodí, opak je ale pravdou. Při první příležitosti totiž prchá před realitou. Zatímco v Česku se jí rozpadá manželství, ona si hojí bebíčka u maminky v Izraeli!

Pokud sledujete Agátu Prachařovou na sociálních sítích, musíte mít pocit, že se v jejím životě nic neděje. Rozhodně to nevypadá, že se jí rozpadá manželství. Agáta rozdává úsměvy na všechny strany, a nebýt toho, že o sobě již začala mluvit jako o single matce a změnila si příjmení zpátky na Hanychovou, nikdo by si nejspíše ani nevšiml, že je něco v nepořádku.

Vše je ale jinak, což dokazují námi pořízené snímky z uplynulé neděle. Manželská krize u Prachařových je tak hluboká, že se stále ještě manželé doslova nesnesou v jedné místnosti.

Jenom několik krátkých minut poté, co Jakub přijel do jejich suchdolské vily, ze dveří vyšla s kufrem Agáta a namířila si to přímo na letiště. Místo toho, aby se pokusili svůj vztah zachránit nebo alespoň rychle ukončit trápení a domluvit se na bezbolestném rozvodu, Prachařová již potřetí za velmi krátkou dobu odletěla za svou maminkou Veronikou Žilkovou.

A nejen za ní! Podle posledních informací měla Prachařová po svém prvním návratu z Izraele, kde propadla surfování, svého muže dráždit tím, že měla podlehnout pohlednému trenérovi surfování.

Ačkoliv svá tvrzení následně popřela, měla Prachařovi údajně tvrdit, že k ní byl něžný, což Jakuba rozhodně nepřimělo k tomu, aby na matku své dcerky žárlil, ale ještě více se jí odcizil.

Otázkou je, zda by jejich manželství spělo tak rychle k rozvodu, kdyby Agáta zůstala doma a pokusila se svůj vztah zachránit, ale rady od její dvakrát rozvedené maminky, s níž se Prachař navíc moc nemusí, také jejímu manželství určitě neprospěly.

Nutno říct, že na slunné pláži se s životní prohrou v podobě zničeného manželství smiřuje lépe než v hotelovém pokoji, kde by Prachařová s největší pravděpodobností skončila.

Podle našich informací se již Prachařovi domluvili na tom, jak se budou střídat u dětí. Jelikož ale ty zůstávají vždy doma, kde mají své zázemí, pryč musí jeden z rodičů.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat