Krize zažehnána? Jakub vyrazil s Agátiným synem na fotbal!

Je manželská krize u Prachařů zažehnána? Zarytý slávista Jakub totiž vyrazil na zápas sešívaných s Viktorií Plzeň vzal a s sebou vzal i malého Kryšpína. Agáta mezitím doma bouchla bublinky!

Vztah Agáty a Jakuba Prachařových sice již za poslední roky prošel několika velkými krizemi, ta poslední ale všechny předešlé předčila.

Situace v jejich suchdolské vile byla dokonce tak vyhrocená, že si Jakub sbalil své nezbytnosti a Agátu i s dětmi, které spolu vychovávají, opustil. Domů se nevrátil, ani když mu matka jeho dcery sdělila, že je vykradli.

Nyní to ale vypadá, že je v Suchdole zase vše zalité sluncem. Nebo se k velkolepému návratu alespoň schyluje.

Jakub Prachař totiž v neděli vyrazil na ostře sledovaný zápas mezi pražskou Slavií a Viktorkou Plzeň, v němž šlo o veledůležité tři body, a kromě jeho sestry Mariany, bratra Františka, otce Davida či Marka Taclíka s sebou vzal i svého nevlastního syna Kryšpína.

Nutno říct, že nevlastní syn je velmi drsné slovní spojení, pokud jde o jejich vztah. Jakub sice není Kryšpínovým biologickým otcem, vychovává ho ale od jeho jednoho roku a Agátin syn mu dokonce má říkat tati.

Pokud tak Jakub svému vztahu s Agátou dal ještě jednu šanci, určitě bral ohledy hlavně na jejich dvě děti.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat