Agáta vystavuje dokonalé tělo i děti, ale Prachař nikde. Hledá si už nového chlapa?

Než aby se trápila v Čechách, vzpamatovává se Agáta (34) z manželské krize s Jakubem Prachařem v Izraeli. Jako řada žen, které zrovna prochází rozchodem, i Agáta sociální sítě plní jednou vyzývavou fotkou za druhou. Hledá už si náhradního partnera? Kromě nahotin Agáta fotí a natáčí dceru Miu, již s Prachařem má. Další malá provokace?

Právem patří rozpad manželství mezi největší zátěžové zkoušky života. Není divu, že před krizí, kterou prožívá s Jakubem Prachařem, Agáta raději zmizela do Izraele, kde se sluní, surfuje a hraje si s dětmi na pláži.

A zafungovalo to! Takhle hubená, jako je Agáta teď, byla naposledy před lety, ještě než měla děti! Dokonalé tělo modelka pyšně ukazuje celému světu. Denně postuje snímky, na nichž se chlubí svýma dlouhýma nohama.

Strašně jsi zhubla,“ píší Agátě lidé na sociální síti. Když se rozvádí, je jasné, že zhubne. To každá, když se na ni manžel vykašle,“ myslí si jiná žena, která přispěla do diskuze.

Ať je mu jasné, o co přichází, jste hezká,“ rozumí Agátě jiná z diskutujících a vystihla to dobře.

Agáta totiž trochu provokuje. Buď jsou sexy fotky adresované Jakubovi, který už je několik týdnů neznámo kde, nebo tím dává světu na odiv, že je zase k mání. Pravděpodobnější je ale ta první varianta. Není to jediný způsob, jak Agáta svého manželka dráždí.

Prakticky denně fotí, a dokonce i natáčí dceru Miu, kterou až do vypuknutí krize na sociálních sítích nikdy neukazovala. Proslýchalo se, že především Jakub Prachař si to nepřál. Pak ale přišel rozchod a od té doby ji Agáta ukazuje bez zaváhání.

Snaží se jakýmkoliv možným způsobem svého manžela vylákat z ulity a upoutat jeho pozornost, byť to možná není nejšťastnější způsob? Nebo už manželství Agáta hodila přes palubu a vysílá signály novým potenciálním zájemcům?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat