jít naiDNES.cz

Agáta trpí kvůli krizi s Prachařem a dostává od lidí „čočku“ za to, že ukázala dceru

Agáta Prachařová prožívá hlubokou krizi kvůli rozpadajícímu se manželství a ještě sklízí kritiku za to, že ukazuje svou dceru Miu. | foto: koláž expres

Konec spekulací! Agáta Prachařová prožívá těžkou manželskou krizi s Jakubem Prachařem. Momentálně je v Izraeli, kam se přijela vyplakat na rameno své matky Veroniky Žilkové. Aby toho nebylo málo, sklízí ostrou kritiku za to, že na sociálních sítích ukazuje tvář své malé dcery Mii. „Copak ona to chtěla?“ ptají se lidé na Instagramu.

I když se Agáta vyhřívá tři týdny v Izraeli, smutek z krize, kterou prochází její manželství s Jakubem Prachařem, to zrovna nezmírňuje. Prostořeká bruneta na sociální síti přiznává, že jí není do zpěvu.

Když ti je na…, sport pomáhá,“ svěřila se v příspěvku. Zřejmě na Agátu přišly smutky, a tak se šla proběhnout po pláži, aby si trochu pročistila hlavu. Tímto příspěvkem opět potvrdila, že v jejím osobním životě se něco opravdu děje.

Aby toho nebylo málo, vysloužila si kritiku za to, že zveřejňuje fotky dcery Mii, kterou má s Jakubem Prachařem.

Přestože svou malou dceru nikdy veřejně neukazovala, a dokonce bylo známo, že její manžel s tím nesouhlasí, před pár dny postovala rovnou tři snímky, které Miu ukazují v celé (Jakubově) kráse.

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu.

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu.

Moje, a ano, ukázala jsem ji, až když jsem chtěla já,“ napsala si modelka na sociální síť.

V tu ránu se začalo spekulovat, že dceru ukázala natruc Jakubovi, možná i proto, aby vzbudila jeho pozornost.

Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to na truc Jakubovi?

Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to natruc Jakubovi?

„Ona to chtěla?“ táže se jedna z žen, které Agátu sledují na Instagramu. Proč pořád ukazujete ty děti? Nechte si své soukromí pro sebe, nejsme zvědaví na vaše děti!“ vyjadřuje názor další z dam.

Na rovinu, tento krok se Agátě Prachařové moc nepovedl. Krizi s Jakubem to rozhodně nezažehná, nehledě na to, že to není zrovna bezpečné.

Nebo že by Miu už v tak raném věku připravovala na roli influencerky, která si bude sociálními sítěmi vydělávat? To je možná předčasné, kdoví, jestli takový způsob obživy bude za dvacet let aktuální.   

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat