A máš to, Jakube! Agáta ukazuje fotky s dcerou Miou. Natruc Prachařovi?

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to Jakubovi naschvál? | foto: instagram

Ví, že s tím Jakub Prachař nesouhlasí, a stejně to dělá! Agáta Prachařová od manželské krize utekla do Izraele za matkou Veronikou Žilkovou. Tam na pláži fotí dceru Miu, již s Jakubem má. Dělá to snad naschvál, aby svého manžela vyprovokovala?

Miu, kterou má Agáta s Jakubem Prachařem, doteď na sociálních sítích neukazovala a údajně to byl právě Jakub, jenž si to nepřál. Jenže teď je zřejmě jiná situace.

Manželství Prachařových prochází těžkou krizí. Jakub se od rodiny odstěhoval a Agáta se radši i s dětmi sbalila a odletěla se vyplakat na rameno své matce Veronice Žilkové do Izraele.

A najednou se na Instagramu Agáty Prachařové objevilo několik fotek Mii po sobě. „Moje, a ano, ukázala jsem ji, až když jsem chtěla já,“ napsala si modelka na sociální síť. 

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu.

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu.

Spíš než že to chtěla, to ale vypadá, že to udělala tak trochu naschvál.

Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to na truc Jakubovi?

Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to natruc Jakubovi?

„Natruc Jakubovi,“ píší lidé Agátě na Instagramu. Ani jim totiž nemohlo uniknout, že doposud Agáta Miu téměř neukazovala. Když už, tak zezadu nebo z profilu. Že by ale blonďatého andílka ukázala v celé kráse zepředu, se stalo snad poprvé.

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to...

Zatímco manželská krize pokračuje, Agáta Prachařová ukazuje dceru Miu. Dělá to natruc Jakubovi?

Poprvé je také vidět, že malá Mia je celý tatínek, doslova jeho malou kopií. I toho si Agátini followeři všimli a téměř všichni podobu s Jakubem Prachařem potvrzují.

Těžko říct, jestli se spory Prachařových někam posunuly. Každopádně tohle gesto, Agáto, rozhodně nevypadá jako pokus o usmíření...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat