Prachařová odrovnala fanoušky fotkou svého bratra: Vždyť to je Mr. Bean!

Bratr Agáty Prachařové Cyril je snad dvojníkem Rowana Atkinsona. | foto: koláž Expresu

Bývalá modelka Agáta Prachařová chtěla udělat dobrý skutek, v první řadě ale totálně odrovnala fanoušky. Na Instagramu sdílela fotografii svého bratra s tím, že se po pěti letech vrátil z Francie a ráda by mu zde pomohla najít práci. Lidé se ovšem místo nabídek zaměstnání bavili tím, že je Agátin bratr dvojníkem populárního komika Rowana Atkinsona, známého hlavně díky roli potrhlého Mr. Beana. Každý musí uznat, že jsou oba jako přes kopírák!

Agáta Prachařová se zachovala jako správná sestra. Svému bratrovi Cyrilovi, který se po pěti letech vrátil z Francie, se snaží skrze Instagram pomoci s hledáním práce.

Ve chvíli, kdy příspěvek s jeho fotkou na sociální síť vkládala, ovšem ještě nejspíš netušila, jaký poprask tím u followerů způsobí.

Všichni si totiž okamžitě začali všímat, že se Cyril nikoliv jen podobá, ale spíše je přesnou kopií populárního herce a komika Rowana Atkinsona, jenž se proslavil především rolí vynalézavého cvoka Mr. Beana.

Pod příspěvkem se objevily téměř dvě stovky komentářů a pouhých sedm z nich se týká Cyrilova hledání zaměstnání. 

Agáta fotkou bratra Cyrila odrovnala fanoušky. Je totiž kopií herce Rowana...

Agáta fotkou bratra Cyrila odrovnala fanoušky. Je totiž kopií herce Rowana Atkinsona!

Všichni mu jinak doporučují, že pokud by neuspěl, může z fleku dělat Atkinsonovi dubléra či ho napodobovat. To ale s jeho životopisem nejspíš nehrozí, protože Cyril ovládá tři světové jazyky a má praxi jako překladatel a tlumočník.

Oba jako by si z oka vypadli!

Oba jako by si z oka vypadli!

Při pohledu na starší fotky je znát, že lehká podoba s legendárním panem Beanem ve tváři Agátina bratra byla vždy. Teprve aktuální fotka ji ovšem vyšperkovala!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat