Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Žilková a Hanychová si sedly k mikrofonu a natočily neskutečnou jízdu o rozvodu a svých ex

  Jakub Prachař může být rád, že je jeho tchyní právě Veronika Žilková. | foto: Koláž Expresu

  Tohle překonat bude hodně těžké. Agáta Hanychová se rozhodla natáčet podcasty a jako prvního hosta si vybrala svou maminku Veroniku Žilkovou, se kterou řešila aktuální téma: rozvody. Nutno říct, že takovou bývalou tchyni si přeje každý rozvedený muž. Oblíbená herečka apelovala na všechny ženy, tedy i na vlastní dceru, aby se svým expartnerům nemstily skrze své děti.

  Veronika Žilková se nikdy netajila tím, že jí Jakub Prachař příliš nepřilnul k srdci. Když jí Agáta před rokem oznámila, že její manželství je po osmi letech v troskách, přiznala, že se zaradovala. Jako dvakrát rozvedená žena ale dala své dceři tu nejlepší radu, jakou mohla.

  „Tvým porozvodovým cílem musí být, aby dětem zůstali oba rodiče. Tomu musíš podřídit úplně všechno. Tvojí povinností je vychovat děti k lásce k otci, ať je jakýkoliv,“ říká ve velmi upřímném podcastu Žilková čerstvě rozvedené Agátě, která přiznala, že ne vždy je to pro ni jednoduché.

  „Ženy, když se rozvedou, bojují za to, aby měly děti jenom ve své vlastní péči. Myslí si, že tím chlapovi ublíží. Mluvím z vlastní zkušenosti. Taky jsem si neuměla představit, že bych půjčila Miu Kubovi a Kryšpína Mirkovi. Ale postupem času jsem zjistila, že jim ty děti půjčím, protože tatínky to nebude bavit celou dobu mít děti půl na půl. Hlavně si děti zaslouží nemít jenom matku,“ svěřila se Agáta s tím, že v minulosti takto bojovala právě s otcem svého syna Mirkem Dopitou.

  „Já jsem si z Kryšpína, kterého jsem nechtěla půjčovat Mirkovi, udělala svého partnera. Upnula jsem se na něj tak, že jsem s ním řešila věci, které jsem s ním řešit neměla,“ popsala Hanychová.

  Podle Žilkové to byl problém i Jakuba Prachaře. Během podcastu naznačila, že se jeho maminka Dana Batulková po rozvodu s Davidem Prachařem upnula na svého syna, jehož navíc měla využívat v boji proti vlastnímu otci. 

  „To se stalo v případě tvého manžela, který byl z rozvedené rodiny, kde nefungoval nový otec. Ten syn se stal matčiným partnerem v boji proti tatínkovi,“ řekla natvrdo Žilková. 

  A nezůstala jenom u toho.

  „Ty nemůžeš kvůli své uražené ješitnosti a pomstychtivosti připravit děti o otce,“ říká herečka, o které je známo, že s Danou Batulkovou nebyly nikdy velké kamarádky. 

  „Apelovala bych na všechny posluchačky, nedělejte z dětí dýky, kterými chcete zabít své manžely. Ty děti se nemůžou stát vaší zbraní. Ano, ublížíte mu, když mu je nebudete půjčovat, ale nejvíc ublížíte svým dětem,“ říká Žilková s tím, že je žádný nový partner nebude mít rád tolik jako jejich vlastní otec.

  Přiznala, že mluví z vlastních zkušeností. „Mně je strašně líto, když se dívám na vnoučata, sedí vedle mě můj nový partner, který je má sice rád, ale necítí pokračování svého rodu. Pokrevní otcové cítí v dětech animální pokračování svého rodu. Jsou to jejich mláďata,“ popsala Žilková, podle níž musí každá matka právě kvůli svým dětem po rozvodu přestat nenávidět jejich otce.

  „Přestaňte vraždit své exmanžely. Nechte je být. Je to hrozně těžké, aby ti byl ten exmanžel lhostejný. Musíš k němu začít mít vztah jako k fajn známému,“ míní herečka. 

  Tak daleko ale Agáta s Prachařem zatím není. „Kuba mi není lhostejný. Pořád mě to bolí. S Mirkem tam nemám nic,“ uzavřela modelka, která přiznala, že nejtěžší na rozvodu pro ni bylo sedět v soudní síni, dívat se na otce své dcery a slyšet od soudkyně, že jsou rozvedeni.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Máme podvyživené děti? Trend „zdravého“ stravování je tragický, říká odborník

  Premium Špenát je hnusný, rajčata taky. Do školní jídelny nechodíme, tam nám nechutná. Jíme jen špagety a pizzu. A tak dál....

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Generace nevzdělaných dětí. Jen málokdo dělá při distanční výuce pokroky

  Premium Je osm hodin ráno, učitel zakládá virtuální místnost, do které se postupně připojí žáci. Jednomu nejde mikrofon,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz