Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bude mít Rozárku a Miu na Vánoce doma? Agáta Hanychová prozradila, jak rozhodla střídavka!

  Střídavá péče není pro slabé, Agáta Hanychová (38) o tom ví své. Sama se ostatně nechala několikrát slyšet s tím, jak je pro ni jako pro matku odloučení od dětí těžké. Když s nimi pak nemůže trávit Vánoce, je to o to horší. Kryšpín má tátu doma, s Mirkem Dopitou (39) se totiž dala modelka zase dohromady, dá se tak předpokládat, že Vánoce bude trávit s oběma rodiči. Ale co Mia s malou Rozárkou?

  Střídavá péče je pro rodiče nesmírně těžká, Agáta Hanychová by mohla povídat. Potom, co se dala zpátky dohromady s Mirkem Dopitou, je jasné, že bude mít syn Kryšpín tátu na Vánoce doma. Jenže co malá Mia a Rozárka? Ty si Agáta s tatínky holčiček střídá.

  Několikaměsíční Rozárku má navíc Jaromír Soukup vídat i několikrát týdně. Sama modelka se nechala slyšet s tím, že samozřejmě nechce svým bývalým partnerům právo být se svými děti upírat, ale u takhle malého miminka je pro matku střídavá péče zkrátka pořádně těžká. Jak to bude na Vánoce?

  „Moje máma odjíždí se všemi sourozenci na hory, nepozvala mě, takže budu se svými dětmi doma. Ne, dělám si legraci, hrozně se těším na to, že budu mít všechny tři děti doma, tentokrát je los se střídavkou na mě, takže já jsem šťastná,“ prozradila Expresu Agáta.

  Tentokrát tak střídavá péče zaúřadovala v její prospěch a Agátiny děti se budou moci sejít u štědrovečerní večeře pěkně pohromadě. Ne všichni mají ale takové štěstí, třeba Monika Absolonová prozradila, že letos oslaví Vánoce bez synů.

  Agáta Hanychová s partnerem Mirkem Dopitou

  Ti budou slavit Štědrý den s otcem Tomášem Hornou, expartneři se na trávení svátků nedohodli a tak za ně prakticky rozhodly úřady. Zpěvačka má přitom výhradní péči, jenže Tomáš syny vídá vždycky jednou za čtrnáct dní. Letos to vyšlo právě na svátky a svého práva se ve prospěch Moniky očividně nevzdal.

  Fotogalerie